Для чого потрібні TRX ПЕТЛИ?

Петлі TRX — з чого складаються, для чого потрібні, плюси і мінуси, протипоказання занять, які вибрати петлі?

У світі фітнес індустрії серед професійних спортсменів і любителів величезну популярність набирає система підвісного тренінгу, для якої використовуються спеціальні петлі TRX. Вони були розроблені американським командиром загону «морських котиків» і дуже вдало підходять як для силових тренувань, так і реабілітації після травм. Замовити TRX ви можете тут https://way4you.ua/trx-petli/c246/.

Для чого потрібні TRX ПЕТЛИ?

Петлі TRX — що це?

Практично в кожному спортивному магазині можна зустріти підвісний тренажер TRX — систему строп з ручками, з'єднаними між собою, фіксується на будь-якій зручній вертикальної поверхні.

З чого складаються петлі TRX?

Конструкція петель TRX максимально проста і ергономічна:

  1. Основа — це три жорсткі стропи, з'єднані між собою У-подібним способом, що нагадують парашутні. Одним кінцем вони можуть кріпитися до турніка, дверного отвору, дереву або будь-який інший поверхні.
  2. Для зручності занять в різних умовах петлі TRX мають вставки-подовжувачі, карабіни і петлі.
  3. Протилежні кінці лямок забезпеченірегуляторами довжини, петлями і ручками, за які можна як триматися руками, так і фіксувати стопи.

Для чого потрібні петлі TRX?

Таку популярність заняття на петлях TRX отримали завдяки тому, що замість обважнювачів спортсмен використовує вага власного тіла, фіксуючи в підвішеному стані руки або ноги. Тобто тренування виходить максимально природною без зайвого навантаження на опорно-руховий апарат і суглоби. Інтенсивність і рівень складності виконання вправ кожна людина може підлаштовувати індивідуально під себе, регулюючи довжину ремінця, позицію тіла або кут нахилу, наприклад:

  1. Високий рівень спортсмен може виконувати складні віджимання на TRX петлях з жорстким утриманням рук на потрібній ширині.
  2. При реабілітації осіб фіксує ноги в петлях, від чого знімається навантаження зі спини і при віджиманні працюють тільки руки і грудна клітка.

Для чого потрібні TRX ПЕТЛИ?

Петлі TRX — плюси і мінуси

Виробники позиціонують тренажер TRX як бюджетну альтернативу тренажерного залу, в фарбах розписуючи наступні плюси обладнання:

  1. Зручність і компактність. Петлі легко і зручно використовувати як вдома, так і на відкритому повітрі.
  2. Універсальність. Цей тренажер можна використовувати людям будь-якого віку і маси тіла, з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Бренд випускає велику кількість тренувальних програм з петлями від танцювального бодіфлекса до армійських силових тренінгів.
  3. Реабілітаційні властивості. Підвісна тренінг з природною амплітудою рухів без додаткового обтяження гирями і гантелями підходить навіть людям з недугами хребта, так як знімає навантаження з міжхребцевих дисків.
  4. Функціональність. Виконуючи вправи з петлями TRX, людина постійно утримує рівновагу і задіє всі групи м'язів, рівномірно зміцнюючи м'язовий корсет.