Порада як взяти авто в вкредит?

Останнім часом покупка автомобіля в кредит стала дуже популярною, тому що компанії з продажу автомобілів пропонують все більш вигідні умови кредитування автомобілістам.

Для того, щоб оформити кредит на покупку автомобіля, позичальникові вже немає потреби звертатися в банк для оформлення документів. Автокредит вже можна оформляти практично в будь-якому автосалоні. Є кілька схем оформлення автокредитування.

Автокредит

1. Програма пільгового автокредитування

Програма оформлення пільгового автокредитування, мушу вам сказати, надає істотну підтримку виробникам вітчизняних авто, а також відновлює споживчу активність населення, тому що за останні 2-3 роки вона істотно знизилася через економічну фінансової кризи в країні.

Чому вигідно брати в оренду товщиномір?

2. Безвідсотковий автокредит

Безвідсотковий автокредит — це вид кредитування, який був розроблений при спільному вирішенні автосалонів і банків.

Суть даної програми автокредитування полягає в тому, що як і в класичній схемі, автосалон продає покупцеві автомобіль в розстрочку, при цьому його борг автосалон поступається банку. Але не потрібно думати, що кредит безоплатний, так як покупець зобов\’язаний виплатити половину суми в банку або в автосалоні, а максимальний термін погашення кредиту становить 3 роки.

Як позбавитися від поганого запаху в автомобілі?

3. Автокредит без КАСКО

Обов\’язковою умовою майже всіх видів автокредитування є оформлення страхування КАСКО, але деякі банки надають ці послуги з можливістю не оформляти КАСКО. Проте вам слід знати, що ті банки, в договорах яких не вказано пункт обов\’язкового страхування, завищують процентні ставки за кредитами. Тому перш ніж погодитися на оформлення кредиту, потрібно вивчити всі умови кредитного договору.

Автокредит, розстрочка і лізинг автомобілів

Розстрочення або лізинг автомобіля — це свого роду безвідсотковий кредит. Великі автосалони надають можливість своїм покупцям виплачувати суму ціни за автомобіль частинами щомісяця, при цьому не нараховують ніякі відсотки на час розстрочки.