Чому вигідно брати в оренду товщиномір?

З недавніх пір навіть зовсім недосвідченому автомобілісту стало доступним перевірити будь-яку машину на предмет її участі в ДТП. Зробити це можна, «не відходячи від каси», — без візиту в автосервіс. Чудесний прилад під назвою «товщиномір лакофарбових покриттів» миттєво визначає, чи покрита машина «рідний» фарбою або кузов вже перефарбовувався після аварії.

Як позбавитися від поганого запаху в автомобілі?

Принцип роботи невеликого за вагою та габаритами приладу гранично простий — навіть дитина впорається з перевіркою. Товщиномір потрібно просто приставити до деталі кузова і побачити на його екрані значення товщини фарби. Якщо на всіх деталях кузова товщиномір висвічує цифру від 80 до 150 мікрон (1 мікрон — це 1/1000 міліметра) — можете сміливо продовжувати подальші переговори з продавцем. Кузов — у порядку, бо отримані дані не розходяться з параметрами заводської забарвлення. Інший варіант повинен вас насторожити: висвічування 50-70 або навпаки, 250 і більше мікрон свідчить про перефарбування крила, капота, і т. Д.

А скільки коштує сам товщиномір?

Надійний, якісний прилад, що дозволяє вимірювати товщину фарби не тільки на деталях зі сталі, але і на алюмінії, обходиться близько 6000 рублів. Сума вельми пристойна з урахуванням не такий вже частої зміни автомобіля. Після покупки машини товщиномір напевно проваляється на полиці наступну пару років. Не здавати ж його друзям в оренду, щоб окупити витрати …

А може, краще самому взяти прилад напрокат? Наприклад, у Києві хороший товщиномір цілком можна взяти в оренду, заплативши 400 грн за тиждень використання — в 6 разів менше його ринкової ціни!

Ще раз порахуємо: 200 грн — початкова ціна в Києві для перевірки кузова на аварії в автосервісі. Але навряд чи при виборі машини покупець буде обмежуватися одним-єдиним варіантом. А перевірити на ДТП два автомобілі — якраз буде коштувати ті ж самі 400 грн. Але озброївшись товщиноміром, покупець може за кілька днів подивитися хоч 100 автомобілів, заощадивши купу грошей на діагностиках! Плюс виграш у часі: діагностика на СТО кожної сподобалася машини займає години півтори, з урахуванням часу на дорогу і очікування своєї черги. А з товщиноміром при першій же зустрічі з продавцем ви самі перевіряєте автомобіль буквально за 5 хвилин.

Зрозуміло, перевірка кузова — це лише перший крок на шляху покупки гарної іномарки. Попереду ще технічна діагностика, торг з продавцем, оформлення, постановка на облік … Однак сучасні, компактні вимірювачі лакофарбового покриття реально допомагають автомобілістам економити час і гроші. І, зрозуміло, зберегти нерви в порядку! Вони адже відновлюються набагато повільніше все того ж кузова …