» » Datsun On-Do - характеристики, ціна

Datsun On-Do - характеристики, ціна

На просторах Росії вже на повній швидкості йдуть продажі нового автомобіля Datsun, модель якого носить назву On-Do. Головною рисою нової марки є її бюджетність. У Росії автомобіль продається за ціною всього в 7 тисяч доларів. Взявши до уваги дизайн машинки, а також її вартість, можна помилково подумати, що седан Datson On-Do - це черговий представник китайської автомобільної промисловості. Але не все так просто, як може здатися на перший погляд.

 

Реінкарнація марки Datson


Datson - старий японський бренд, який був знеособлений і забутий ще в 80-х роках минулого століття. Тоді автомобілі, що випускалися під цим логотипом, виявилися неконкурентоспроможними. Але все змінилося з плином часу і японці знову відродили цю марку, прийнявши деякі особливості.

Справа в тому, що на сьогоднішній день компанія Datson не має власного модельного ряду автомобілів. Вона приходить в ту чи іншу країну, викуповує популярні моделі автомобілів країни виробника, дещо модернізує їх і продає під своїм логотипом. Саме тому машини Datson, наприклад, в Індії і в Росії не мають нічого спільного між собою, крім, звичайно ж, логотипу.
 
 

Хто він - Datson On-Do?


Якщо вам здається, що модель має багато спільного з Лада Гранта, ви абсолютно праві. Саме Гранта і використовувалася в якості прототипу для створення Datson On-Do. Характеристики нового японського автомобіля практично один в один повторюють характеристик Лада Гранта. Той же салон, двигун, ходова - практично все одне й те саме. Тож не дивно, адже збирають Datson On-Do теж в Росії.

Виходить, що автомобіль «де-юре» японець, а «де-факто» россійський. Тому не дивно, що і ціна цієї, здавалося б, іномарки, знаходиться на рівні з іншими вітчизняними автомобілями.
 
 

Плани марки на майбутнє


Відомо, що компанія Datson займається над збільшенням модельного ряду автомобілів, які будуть доступні російським громадянам. Крім On-Do, дуже скоро з'явиться і автомобіль Datson Me-Do. Компанія також розробляє і кросовер, концепт якого був продемонстрований на одному з недавніх автосалонів.

Що стосується України, в найближчому майбутньому Datson не планує своєї появи на просторах цієї країни. Дуже шкода, адже нинішнім моделям марки ЗАЗ дуже необхідний рестайлінг, як мінімум, а в ідеалі - повне оновлення модельного ряду.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Datsun On-Do - характеристики, ціна
28-08-2016
Кулькість читачів: 1310