» » Автоконфіскат ПриватБанку - підводні камні та інше

Автоконфіскат ПриватБанку - підводні камні та інше

Все частіше в нашій країні можна зустріти привабливі, на перший погляд, пропозиції, із закликом придбати автоконфаіскат, тобто автомобілі, які з тих чи інших причин були вилучені у осіб, які до цього моменту були законними власниками. Автомобіль продається не власником, а банком, і найголовніше - має вартість нижче ринкової, що не може не привернути багатьох покупців. Чи варто звертати увагу на автоконфіскат банків, у чому може полягати ризик подібної покупки - далі ви дізнаєтеся про все це.

 

Що пропонує покупцеві банк?


Сьогодні кілька банків працюють з подібною програмою, але умови у всіх них приблизно однакові. Ми візьмемо за основу програму автоконфіскат ПриватБанку і на конкретному прикладі розглянемо всі вигоди і ризики.

Банк продає автомобілі тільки в кредит, що не викликає ніякого подиву. Зрозуміло, що крім вартості автомобіля доведеться платити річний %, суму, яка стягується за ведення вашого рахунку. Але і це ще не все. При покупці автомобіля ви обов'язково повинні його застрахувати, причому сума входить в загальну цифру кредиту. Нарешті, раніше ПриватБанк нав'язував покупку повного бака палива, як з цим зараз - не відомо. Підсумкова сума, яку вам необхідно буде оплатити - вельми відчутна. Результат - автоконфіскат банків обійдеться вам набагато дорожче, ніж ви придбалиб автомобіль у звичайного продавця на місцевому авторинку.

Але і то ще не все. «Солодкі» пропозиції банківських організацій закінчилися, далі йде тільки сувора реальність. Причому те, про що ми будемо говорити далі - відгуки покупців, які гірко пошкодували про те, що колись зв'язалися з автоконфіскат.
 
 

Автоконфіскат України: як все насправді?


Те, що ви багато разів переплатите за свій автомобіль - це вже само собою зрозуміле. Проте, куди більшу важливість має ризик залишитися взагалі без автомобіля, за який ви платите.

Справа в тому, що банк, який забирає автомобіль в однієї людини і продає його іншому, не надає покупцеві ніяких документів про те, що автомобіль був придбаний в банку, як автоконфіскат. Банк просто виписує довіреність на управління транспортним засобом і на цьому все. У підсумку, юридично банк виступає як організація, яка просто надала гроші на покупку авто. Юридично все виглядає так, ніби-то вам сам власник авто, на якого і оформлений техпаспорт, дав право використовувати машину.

Це означає, що після продажу автомобіля банком, власник, на якого і оформлено авто, може легко оголосити про викрадення автомобіля. І крайнім в цій справі виявиться та людина, яка придбала автоконфіскат, так як юридичної основи цієї покупки просто не буде. Таким чином, великий ризик, як втратити гроші, так і автомобіль.

Тому дамо пораду всім тим, хто зацікавлений придбати автоконфіскат в кредит: не робіть цього, якщо хочете зберегти свої гроші і свої нерви.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Автоконфіскат ПриватБанку - підводні камні та інше
28-08-2016
Кулькість читачів: 1636