Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Приснились огурцы. Что означают огурцы во сне

Розміщено : 2-02-2017 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 924   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Хочете знати, до чого сняться огірки? Тоді читайте наші тлумачення, які ми зібрали з найпопулярніших сонників. Тут ви зможете дізнатися, до чого сниться садити цей овоч, зривати його й інші тлумачення.

До чого сняться огірки свіжі і мариновані


Свіжі зелені: у більшості випадків такі огірки віщують про будь-які позитивні зміни в житті. Якщо такий сон побачила жінка, це до явним шанувальникам. Однак при всіх сказаних компліментах і подарунки не варто втрачати голову.

На грядці: вони віщують поліпшення здоров'я і прихід радості в будинок. А якщо у вашому житті до цього моменту спостерігалися труднощі, то такий сон є провісником добрих змін. Бачити уві сні квітучу бадилля огірків віщує швидке поліпшення стану матеріального благополуччя.

Мариновані огірки: вам загрожує самотність і апатія. Тим не менш, варто пам'ятати про те, що ми самі вирішуємо, якою буде наша доля.

Також дуже важливо, які саме маніпуляції уві сні здійснювалися з цим овочем.

До чого сниться їсти огірки: це сигналізує про швидке позбавлення від недуг вас або ваших близьких, подоланні життєвих труднощів.

Купувати огірки свіжі: до отримання нової роботи.


Зривати огірки з грядки: такий сон говорить про нові обов'язки на майбутньому терені, які ви раніше не виконували. Тільки не варто боятися, ви обов'язково впораєтеся.

Розсада огірків: це означає розтрати. Швидше за все, вони будуть радісні. Ви будете купувати щось із того, про що давно замислювалися.

Садити огірки – готуйтеся до приємних покупок.


А от маніпуляції з солоними огірками не такі безхмарні. Малосольні огірки корнішони до чого сняться: скоро вам доведеться зовсім несолодко на любовному фронті. Тим не менш, ви зможете витримати це випробування.
Продолжение на следующей странице


Читати також:
Очень часто те люди, которых мы любим и которые занимают большое место в нашей жизни, приходят к нам и во снах. Неудивительно,
Беременных женщин или новорожденных детей во сне приходится видеть большинству людей. Многие утверждают, что за свою жизнь
Такие удивительные и милые животные, как дельфины, снятся, предвещая, что в вашу жизнь вскоре ворвутся потрясающие события. О
Практически нереально найти того, кто не любит помидоры. В свежем виде или консервированные, соленые – они неотъемлемый
Если в реальности муха, упавшая в еду, ассоциируется с подарком, то во сне такая ситуация сулит не очень приятными событиями и
Якщо уві сні ви пили холодну воду, то вам варто зрадіти. Адже це ознака доброго здоров'я, яке необхідно абсолютно всім людям без