10 речей, про які вам потрібно буде згадати перед наступним перельотом

Досвідчений
ви мандрівник або їдете кудись в перший раз — ви все одно можете забути
що-небудь важливе перед польотом (а можливо, навіть не подумати про те,
що це вам потрібно).
Вам може здатися, що це всього лише ще один список «що взяти з собою в поїздку», але це не так. Речі, про які вам потрібно пам\’ятати, організовані тут у вигляді
зворотного відліку — тому що, швидше за все, ви рахуєте дні до поїздки!
 
 

10. Тварини / рослини / листи

Ні, ми не пропонуємо вам брати все це з собою. Але запитайте себе: хто подбає про все це, поки вас не буде? Якщо це випадковий знайомий — заплатіть йому. Якщо хороший приятель — привезіть йому що-небудь з відпустки.
 
 

9. Не забудьте ваші власні навушники

Так, ваші навушники без вушної сірки попереднього пасажира. Подумайте про це, і ви ніколи більше їх не забудете: не всі авіакомпанії дезінфікують навушники, які роздають пасажирам.
 
 

8. Невеликі сумки-кошики

Використовуйте їх для брудного одягу
 
 

7. Все для того, щоб не відчувати спрагу

Подумайте про багаторазову пляшку для води і вітамін С, щоб пити під час польоту І після приземлення. Більшість людей відчувають зневоднення після польоту, так що не забудьте про це. Крім того, не забудьте зволожити шкіру!
 
 

6. Всі електроприлади, які ви зазвичай забуваєте

Зарядні пристрої, фотокамера, SD-карти … Так, ми сказали «камера і
SD-карти» — забудьте про камери в телефоні і почніть нарешті робити
якісні фото в наступній поїздці!
 
 

5. Багаторазова чашка

Маленька чашка (іноді безкоштовної) кави в польоті — це завжди приємно. Нехай бортпровідник наллє її вам у вашу власну чашку!
 
 
4. Перекуси
Для чогось же існують перекушування, які можна взяти з собою, так що не витрачайте занадто багато в аеропорту! У багатьох аеропортах ви також можете насолодитися здоровою їжею і не нашкодити своєму тілу перед відпусткою.
 
 

3. Розваги

Коли в останній раз ви були повністю поглинені книгою? Давно? У польоті прийшов час це виправити! Книга, навушники, чашка кави — і політ пролетить непомітно. Крім
того, не забудьте завантажити на ваші пристрої улюблені фільми або
серіали перед польотом: не всі рейси пропонують Wi-Fi на борту.
Дізнайтеся заздалегідь, чи є в вашому літаку монітори на спинках, де ви можете дивитися кіно.
 
 

2. Зручний одяг для польоту

Підготуйте його заздалегідь. Для жінок можуть підійти легінси, туніки, можливо, шарф і зручні черевики. Для чоловіків — штани, в яких вам комфортно, і вільні сорочки або майки. Додайте до цього вільні тенісні туфлі — і ваш політ пройде стильно і комфортно! Для довгих перельотів не забудьте компресійні панчохи, щоб ноги не набрякали.
 
 
1. Готівка / кредитна карта / посвідчення особи
Можливо,
для вас це очевидно, але ви здивуєтеся, наскільки багато людей
виявляють, що забули права або закордонний паспорт, вже в терміналі!
У день від\’їзду будьте особливо зібрані, щоб нічого не забути і не втратити. Заздалегідь підготуйте місцеву валюту, якщо ви летите за кордон.

Сподіваємося, що список порад допоможе вам подорожувати з задоволенням. Відкиньте спинку крісла, розслабтеся, і … Приємного польоту!