Гарячі путівки в Шарм ель Шейх з Харкова

Шарм-ель-Шейх – другий за популярністю курорт Єгипту. Щороку сюди приїжджають понад мільйон відпочиваючих з усього світу. Відпустка в Шарм-ель-Шейху — це не тільки море і пляж, але і безліч цікавих пам'яток, східний колорит і, очевидно мальовнича природа — від пустелі до морських глибин.

Розташування

Шарм-ель-Шейх тягнеться 30 кілометрів вздовж затоки Акаба на півдні Синайського півострова. З двох сторін він оточений заповідником Рас-Мохаммед та парком Набк. На півночі височить Синай із горою Мойсея горою Святої Катерини. Місто стоїть на березі Червоного моря. Гарячі путівки в Шарм ель Шейх з Харкова замовити можна тут http://poehalisnami.kharkov.ua/.

Цілий рік температура води не опускається нижче 20°C, повітря влітку прогрівається до 40°C. Нічна температура повітря 15-18°C.

Транспорт

Містом їздять маршрутки та автобуси за $0,05-$0,5. Суворого графіка немає, інтервал руху — 3-5 хвилин. Але зручніше пересуватися на дешевому таксі: поїздки стартують лише від одного долара.

У готелях чи агентствах можна орендувати машину чи скутер. Це вигідно: недорогое паливо, дорожня поліція лояльно відноситься до дрібних порушень туристів, а ціни стартують від $50 на день. При оренді обов'язково потрібно укладати докладний договір із зазначенням всіх пошкоджень, що є у машини, інакше їх включать у додатковий рахунок після повернення автомобіля. Водій має бути старшим 25 років зі стажем не менше року.

Де купатися в Шарм-Ель-Шейху

Берег Шарм-ель-Шейха складається з кількох бухт, у прибережних водах піщане дно та безліч коралових рифів. Ходити некомфортно, тому краще запастися спеціальними тапочками. Взагалі, пляжна смуга Шарм-ель-Шейха неширока, і переважно відпочиваючі розміщуються на обладнаних терасах зі спуском у море сходами.

Шаркс-Бей

Пляж у цій бухті називають «кораловим», заходити у воду доводиться з понтонів. З дітьми тут буде незручно, тому що на мілководді травмонебезпечно. Втім, місцеві обладнали спеціальні штучні купелі, що додає окулярів до цього пляжу. Відразу за кораловим рифом починається велика глибина, тому тут багато дайверів.

Шарм-ель-Майя

Єдиний повноцінний піщаний пляж. Коралових уламків немає, спуск у море пологий, прибережна зона дрібна. Вся пляжна смуга складається з 26 ділянок, кожна з яких належить окремому готелю.

Набк

Тут ситуація краща: до рифа прибережне дно чисте та піщане. Зручно з дітьми, але для виходу на глибину тапки однаково знадобляться.

Хадаб

На цьому пляжі приблизно так само, як у Шаркс-Бей: дно коралово-піщане, захід пологий, на глибину під час припливу можна потрапити з берега. В решту часу обладнано понтон.

Рас-Умм-ель-Сіде

Хороше місце для тих, хто любить не хлюпатися на мілководді, а плавати: глибина починається майже біля самого берега.

Де жити в Шарм-Ель-Шейху

У Шарм-ель-Шейху понад 200 готелів на будь-який смак та гаманець. Більшість — чотири-п'ятизіркові, проте перед покупкою туру або бронюванням краще ретельно вивчити відгуки.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *