Бізнес запрошення до Угорщини

Угорщина – держава в Центральній Європі з населенням близько 10 мільйонів осіб. Країна є членом Європейського Союзу із 2004 року. Економіка Угорщини зараз розвивається досить високими темпами. Головний зовнішньоторговельний партнер – Німеччина. Саме там насамперед шукають роботу корінні угорці. Угорці також їдуть працювати до Великобританії, Франції, Швейцарії та інших розвинених країн. Це вивільнило робочі місця на угорському ринку праці в різних секторах: хімічній та газовій промисловості, машинобудуванні, будівництві та сільському господарстві.

Як отримати дозвіл на роботу в Угорщині

Робота в Угорщині для іноземних громадян – гарний старт для переїзду до Європи чи тимчасового поповнення сімейного бюджету. Справді, згідно з угорським законодавством, мінімальна заробітна плата для некваліфікованих робітників з 1 січня 2018 року становить 138000 форинтів на місяць, що становить приблизно 450 євро. Загалом іноземні співробітники, які не мають кваліфікації та особливих вимог до угорської мови, можуть претендувати на зарплату 500-700 євро на місяць, а кваліфіковані співробітники – близько 1000 євро. Тим, хто хоче отримати дозвіл на роботу в Угорщині, наша компанія допоможе зібрати необхідні документи, отримати запрошення та оформити візу. Напишіть або зателефонуйте нам зараз!

Інформація про дозвіл на роботу в Угорщині

Дозвіл на роботу – це документ, який дозволяє іноземцеві легально працювати в Угорщині. У дозволі зазначається компанія, яка доручає виконання роботи іноземцю, а також посаду або вид роботи, яку іноземець повинен виконувати. Таким чином, робота вважається законною лише в тому випадку, якщо іноземець виконує роботу, зазначену у дозволі. Це означає, що якщо іноземець хоче змінити роботу (тобто змінити роботодавця та/або посаду та/або галузь), в якій він працює, він має отримати новий дозвіл. Однак є деякі обставини, за яких дозвіл залишається чинним, незважаючи на зміну обставин, для яких він був виданий.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *