Автомобілі Cadillac зі США

За межами будинку жодна інша покупка не потребує додаткової підготовки та продумування того, що вимагає покупка автомобіля. Щоб знати, як вибрати автомобіль для покупки, ви повинні виконати логічну послідовність кроків, яка починається з серйозних роздумів.

З великою кількістю марок і моделей, ніж будь-коли раніше, покупка автомобіля може розтрощити багатьох споживачів. Тим не менш, з великою кількістю інструментів для онлайн-покупок і досліджень, ніж будь-коли, знання того, як вибрати автомобіль для покупки, може бути простіше, ніж будь-коли.

Автомобілі Cadillac зі США

Це те, що вам потрібно, а не те, що ви хочете

Це просте питання, яке недостатньо задають покупці: що мені дійсно потрібно? Вам потрібен автомобіль, щоб подорожувати горбистій місцевістю для ранкових і денних поїздок на роботу і назад? Чи плануєте ви часто використовувати автомобіль для перевезення своєї сім'ї до школи та на громадські заходи? Ключова різниця між покупкою того, що ви хочете, і покупкою того, що вам потрібно, полягає в тому, що коли ви купуєте те, що вам потрібно, ви уникаєте покупки автомобіля з функціями, які ви не плануєте використати. Додаткові функції можуть швидко збільшити ціну нового автомобіля.

Автомобілі Cadillac зі США

Створити бюджет

Давайте прямо скажемо: автомобіль ніколи не має бути імпульсивною покупкою. Це не шкіряна куртка, яку ви хочете купити. Купівля автомобіля потребує значного планування, а створення бюджету – найважливіший інструмент планування для вас. Пам'ятайте, що чим більше ви вносите передоплату, тим менші щомісячні платежі за автомобіль.

Ваша щомісячна оплата за автомобіль — лише одна з багатьох витрат, пов'язаних із придбанням нового або вживаного автомобіля. Ви також повинні враховувати витрати на паливо, обслуговування та страхування. Якщо ви живете у міській місцевості, ви можете розраховувати платити більше за паливо та страховку автомобіля. Практичне правило відповіді на запитання «скільки це забагато» передбачає, що вартість володіння автомобілем має бути нижчою за 20% від вашого щомісячного доходу.