Де відпочити туристу в межах Дніпропетровської області

Кілька місяців тому в Україні і в усьому світі ввели обмежувальні заходи у зв'язку з коронавірусів. Багато країн припинили пасажирське сполучення. Зараз воно поступово відновлюється, але вже зрозуміло, що в 2021 році українці не будуть подорожувати по світу так активно, як раніше. Де відпочити туристу в межах Дніпропетровської області можете узнати на цьому сайті.

Старі Кодаки

Старі Кодаки — село в Дніпропетровській області. Відомо тим, що на його території в далекому 1653 році звели неприступну фортецю, яку оточував широкий рів. У 1711 році, за умовами Прутського договору, зміцнення зруйнували, а на його місці заклали гранітний кар'єр. Зараз Кодацька кар'єр — мальовниче місце з чистою водою. Дніпряни з'їжджаються сюди щороку, щоб насолодитися красою природи. Але будьте обережні, на території багато гадюк: взувайтеся і дивіться під ноги.

Як дістатися: Кар'єр розташований в 18-ти кілометрах від Дніпра. На ж / д вокзалі сядьте на маршрутку №109, яка їде до села Старі Кодаки. Звідти до кар'єра залишиться пройти близько 10-ти хвилин. В середньому поїздка до села займе 1 година 30 хвилин, на машині — 40 хвилин.

Вільногірський кар'єр

Вільногірський кар'єр, або як називають цю територію місцеві — «дніпровські Мальдіви», розташований поблизу міста Вільногірська. У кар'єрі — чиста бірюзова вода, а на березі — білосніжний пісок. У 1961 році тут добували корисні копалини, в результаті чого утворилися масивні дюни.

Як дістатися: Вільногірськ знаходиться від Дніпра в 112-ти кілометрах. Кар'єр — поруч з містом, але доїхати до нього громадським транспортом не варіант — занадто багато пересадок. В результаті дорога займе більше 6-ти годин. Оптимальне рішення — авто, час в дорозі — близько 2-х годин.

Токівський водоспад

Шолоховский (Токівський) водоспад розташований в 160-ти кілометрах від Дніпра. Це гідрологічний пам'ятник місцевого значення. Водоспад утворився на виступах червоного граніту ще в мезозойську еру. Існує легенда про те, що біля цього водоспаду кошовий отаман Запорізької Січі Петро Калнишевський сховав 150 тисяч сріблом.

Як дістатися: Щоб дістатися до «Червоних Каменів», як ще називають цей водоспад, краще використовувати особистий транспорт. Поїздка займе більше 3-х годин.

Голубі озера

Єлизаветівська котлован, в простолюдді Блакитні озера, утворилися на початку 70-х років в результаті будівництва Лівобережного масиву Дніпра. Звідси брали пісок для підняття рівня району. Утворився котлован, який надалі заповнився водою. Пляж з трьох боків оточують соснові насадження, а поруч розташовані бази відпочинку.

Як дістатися: Блакитні озера розташовані в Кам'янському, в 50-ти кілометрах від Дніпра. Візьміть квиток до села Єлизаветівка на центральному автовокзалі. Автобуси ходять кожні 20-30 хвилин по маршруту «Лівобережний-Київ». Поїздка займе близько 2-х годин, на авто — 1 година.

Дніпропетровський національний історичний музей

Музей заснований в 1849 році і є одним з найстаріших в Україні. Музей включає в себе кілька відділів: 1. Історичний музей 2. Діорама битви за Дніпро 3. Музей АТО 4. Меморіальний будинок-музей Яворницького 5. Музей Літературне Придніпров'я 6. Музейний центр О.П. Блаватської та її родини 7. Музей історії самоврядування Дніпропетровської області.

Центр Менора

«Менора» — унікальна споруда і найбільший в світі єврейський комплекс, аналогів якому немає в світі.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *