Чому татуаж брів буває невдалим

Татуаж брів – естетична процедура, яка дозволяє багатьом жінкам залишатися гарними у будь-якій ситуації. За допомогою сучасної техніки виконання можна скоригувати їх форму, збільшити об’єм, позбавитися асиметрії, а також приховати інші видимі недоліки. Однак іноді ми бачимо приклади невдалого татуажу, який потребує корекції чи повного видалення.

У яких випадках татуаж брів вважається невдалим

Дефекти після процедури можуть виявитися через деякий час. Лякатися їх не варто, оскільки результат завжди можна виправити. І тому існують спеціальні техніки. Головне в цій ситуації – вибрати досвідченого майстра, який допоможе позбутися дефекту.

Важливо розуміти, що основна причина невдалого татуажу – помилки у роботі спеціаліста. Знайти досвідченого майстра татуажу брів можна на сторінці https://barb.ua/tatuazh/brovi.

Розпізнати дефекти досить просто. Уважно огляньте брови та обличчя загалом. Невдалою роботу майстра зазвичай називають у таких випадках:

1. Непередбачуваний відтінок брів. Пігмент може виявитися не відразу. Часто буває, що замість бажаного шоколадного відтінку жінка отримує червоного або сизого кольору.

2. Форма брів, яка не підходить до типу обличчя. Це поширений дефект, який трапляється з вини майстра, який не має достатнього досвіду в роботі або знань. Брови можуть розташовуватися на різній висоті, бути надто довгими, дуже широкими або тонкими, як ниточки. Це псує зовнішній вигляд загалом, а іноді виглядає комічно.

3. Випадання волосків. Недотримання технології та неякісний пігмент часто призводять до появи прогалин.

Існують інші дефекти, які малопомітні. Їх легко виправити за допомогою коригування. Як правило, це непофарбовані ділянки, невелика асиметрія, неправильний контур.

Причини невдалого татуажу

Незалежно від виду дефекту, ускладнень після процедури, здебільшого відповідальність за невдалий татуаж лежить на тату-майстрі. Іноді бажаний ефект відсутній з вини клієнтки, якщо вона нехтує рекомендаціями спеціаліста з догляду за шкірою.

Недосвідчені майстри часто припускаються таких помилок:

  • поверхневе введення пігменту;

  • неправильно підібрана техніка нанесення;

  • похибки у змішуванні відтінкових барвників;

  • нанесення пігменту на рубці чи постакне.

Професіоналізм тату-майстра вважається одним із найважливіших критеріїв. Він визначається правильним володінням устаткуванням, точністю рухів, дотриманням санітарних умов. Крім цього, фахівець повинен бездоганно володіти технікою нанесення, дотримуватися глибини введення, що рекомендується, а також при виборі барвника і його кількості враховувати тип, відтінок шкірних покривів, форму обличчя, колір волосся.

Якщо майстер не має достатнього досвіду, він вводить пігмент не так глибоко, як того вимагає техніка. У такому разі, найімовірніше, фарба відторгнеться разом з лімфою і скоринками, що утворилися. Зрештою макіяж зникне. Майстер рекомендує за деякий час до процедури проводити обробку шкірних покривів судинозвужувальними препаратами. Це запобігатиме надмірному виділенню лімфи.

Також важливо до нанесення фарбуючого компонента з’ясувати тип шкіри клієнта. Жирна шкіра занадто щільної структури вимагає глибшого введення пігменту. Поверхневе нанесення, наприклад, волосковий метод не підходить для жінок з таким типом шкірних покривів. Під час загоєння дрібні штрихи «пливуть». Тому майстри вважають за краще використовувати для жирної шкіри розтушовку.

На сухій шкірі пігмент схоплюється набагато швидше та тримається досить довго. Однак і тут можуть виникнути проблеми, якщо фахівець не дотримуватиметься правильної техніки нанесення, напилюючи барвник занадто щільним шаром.

Особливої ​​уваги майстра вимагає вікова шкіра, оскільки шкірні покриви з віком стають набагато грубішими. Це означає, що волоскова техніка в цьому випадку не підійде. Набагато гармонійніше виглядатиме розтушовка. Крім цього, важливо уникнути занадто темних відтінків, а також по можливості обійти зморшки, щоб мимоволі не зробити акцент на них.

У кожному салоні після процедури тату-майстер дає рекомендації, які клієнтка має виконувати, якщо хоче отримати бажаний результат. Після виконання татуажу заборонено:

  • застосовувати косметичні засоби, які містять у складі спирт;

  • відвідувати солярій, басейн, лазню та сауну;

  • використовувати пілінги та скраби;

  • вищипувати волоски;

  • самостійно видаляти скоринки.

Рекомендації слід виконувати протягом відновлювального періоду.

Які наслідки невдалого татуажу можна виправити за допомогою корекції

Якщо виявлено дефект після татуажу, необхідно звернутися до досвідченішого майстра, який порадить, якими способами його можна усунути. Якщо похибки несуттєві, цілком підійде корекція. Однак після першої процедури має пройти відновлювальний період, перш ніж клієнтка зможе знову сісти у крісло фахівця.

Тату-майстер за допомогою корекції може виправити форму брів та усунути розмитість контуру, повністю змінити відтінок, заповнити порожнечі там, де пігмент не проявився, а також закріпить результат.

Якщо недоліки попередньої процедури вдається приховати шляхом корекції, можливе застосування лазерного устаткування. За допомогою лазерної енергії майстер повністю зводить фарбу з шкіри. Як правило, потрібно не більше 3 сеансів, за умови, що пігмент введений не дуже глибоко.

Інший вихід — зробити корекцію татуажу брів у більш досвідченого майстра

Надалі слід уважніше підбирати майстра, знайомитися з його роботами, читати відгуки. Професіонал завжди попередить про протипоказання, відповість на всі питання та дозволить переконатися у стерильності обладнання та якості пігменту.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *