MOD интернет магазин модной одежды, обуви и аксессуаров

1. Вибирайте той колір, який вам у буквальному сенсі личить

Це правило здається очевидним, але за фактом не завжди дотримується. Часто ми купуємо шапки та капелюхи за принципом «щоб підходило до верхнього одягу». Якщо зелене пальто, головний убір буде сірим або чорним. А якщо пальто чорне, головний убір … теж буде сірим або чорним, тому що ще є сіра куртка:) У спробі купити шапку, яку можна носити з усіма куртками-пальто-шубами, ми зупиняємося на сірій, чорної або бежевої. І робимо помилку. Так, сірий, чорний та бежевий – універсальні кольори. Але з цього не випливає, що вони всіх прикрашають. Бежеві «верблюжі» відтінки багатьох дівчат з неяскравою зовнішністю перетворюють на «мишу звичайну» або вимагають активного макіяжу. Чорні часто виглядають надто радикально та похмуро. І так далі. Краще змиритися з думкою, що шапок і капелюхів має бути багато. Як мінімум — не менше ніж верхнього одягу, а краще більше. Зрештою, це найбюджетніший спосіб урізноманітнити гардероб. І вибирати їх за принципом «який відтінок робить мої очі яскравішими, а шкіру — свіжішими?» Якщо личить блакитний, — беріть блакитну шапку. Іде рожевий? Беріть рожеву. А бежевими, якщо він вам так подобається, нехай будуть штани, туфлі чи сумка. Замовити можна тут https://mod.org.ua/.

2. Звертайте увагу на розмах полів капелюха

Зростання та ширина плечей — два параметри, на які треба орієнтуватися, вибираючи капелюх із полями. Невисоким варто обмежитись полями шириною близько 8 см. Зріст 165-167 см? Беріть золоту середину. Високим, як завжди, щастить найбільше — вони можуть носити капелюхи з будь-якими полями, зокрема широкими. Але в будь-якому випадку, якщо вас не приваблює схожість із грибом, стежте, щоб поля капелюха були вже плечима (у крайньому випадку — врівень). Виняток – пляжні капелюхи, чиє завдання захищати від сонця, але ми зараз не про них.

Поля капелюхів бувають жорсткими прямими і м’якими хвилястими. Широкі й жорсткі — актуальніше, але краще орієнтуватися не на моду, а на власне обличчя. (Про це нижче.)

3. Форма тулі капелюхи не повинна контрастувати зі скульптурою обличчя
Тулля — верхня частина капелюха. Вона може бути округлою (більш жіночні моделі) або жорсткою (а-ля чоловічі «трилбі» або «федори», у вигляді трапеції та улоговинкою по центру). Якщо у вас м’які та округлі риси обличчя, вибирайте капелюхи із округлою тулією. Якщо риси обличчя чіткіші (тут не має значення, великі чи ні) — «федори».

4. Чим більші риси обличчя і пухліші щічки, тим ширше повинні бути поля капелюхи або об’ємніші — відворот на шапці
Якщо потрібно візуально прибрати щоки — вибирайте капелюхи з настільки широкими полями, наскільки дозволяє зріст (але не ширше плечей:). А шапку — із широким відворотом. «Таблетки» — не ваш варіант. Берети – швидше за все теж. Якщо ж обличчя худе та вузьке — навпаки, сміливо носіть шапки без відворотів, капелюхи-таблетки. Берети – взагалі ідеальний вибір. Одягати їх можна по-різному: зрушувати на лоб або натягувати ближче до маківки і випускати волосся.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *