Жіноча сумочка — необхідне доповнення будь-якого способу

Ви все ще купуєте собі сумку за принципом — подобається вона вам чи ні?

Ви дуже помиляєтеся, адже неправильно підібрана сумочка може не тільки додати кілька зайвих кілограмів, але і зробити талію візуально товщі, а ось якщо ви виберете сумку правильно, то навіть ноги візуально можуть стати на багато довше. У цій статті наш новинний портал спробує поділитися з вами секретами того, як правильно вибирати сумочку в магазині Світ Сумок.

Як вибрати сумку по фігурі?

Сумка — це дуже важлива деталь всього образу жінки, так як є дуже великим об’єктом, який привертає до себе увагу.

Якщо жінка має досить-таки повну фігуру, в якій практично відсутня талія, то вибираючи, наприклад, маленьку сумочку або клатч, вона такою сумкою ще більше підкреслює свою повноту, так як велика жінка на тлі маленької сумочки виглядає величезною ширмою. Маленька сумочка так само не підійде для жінок, у яких яскраво виражені стегна, так як маленька сумка ще більше підкреслить обсяг.

Жінки, у яких досить широкі плечі повинні уникати сумок на коротких лямках, які носяться на плечі. Для таких жінок більше підійдуть сумочки на довгому паску, це дозволить відвести погляд від широких плечей до сумки, а значить замаскувати проблемну зону. При виборі сумки дуже важливо враховувати не тільки зовнішній вигляд сумочки, а й особливості фігури і зростання.

Жінки з маленьким зростом, ні в якому разі не повинні вибирати сумки великих розмірів. З такими сумками вони будуть виглядати ще менше. Жінки дуже високого зросту повинні уникати сумок на тонкому довгому ремінці, так як вони будуть візуально робити жінку ще вище. Сумка обов’язково повинна підходити по зростанню, а значить бути пропорційна йому.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *