» » Як носити кольорові чоботи

Як носити кольорові чоботи

Давно вже минув той час, коли всі поголовно носили чорні чоботи. Тепер хочеться виділятися і додати яскравих кольорів в свій повсякденний образ. Відмінний спосіб це зробити - купити кольорові чоботи. Але, на відміну від чорних, які універсально підходять до будь-якого одягу, їх комбінувати потрібно акуратно. І ми вас цьому навчимо.

КРОК 1
Коричневі чоботи носіть з однотонними речами

Найкраще під коричневі чоботи підійде одяг того ж кольору. Але і в цьому випадку уникнути однотонності можна. Просто підберіть футболку або туніку з орнаментом або принтом, або ж додайте до образу кілька аксесуарів. Відмінним варіантом у цьому випадку буде коричнева сумка зі вставками деяких відтінків даного кольору.

КРОК 2
Білі чоботи носіть з класичним вбранням

Якщо ви прихильниця класики, сміливо вибирайте білі чоботи. Вони стануть відмінним доповненням до строгого піджака, спідниці-олівця або блузи. Більш молодіжним варіантом вважається поєднання білих чобіт з футболкою з незвичайним принтом і джинсовою спідницею. Як аксесуари в цьому випадку вибирайте сумку або клатч світлих тонів, найкраще підійде білий колір або чорно-білий.

КРОК 3
Сірі чоботи одягаються до яскравого одягу

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як носити кольорові чоботи
18-09-2015
Кулькість читачів: 1775