Як носити широкий пояс

Як не крути, а широкий пояс — незамінна чарівна паличка в гардеробі кожної жінки. Як майстерно він допомагає підкреслити тендітну і витончену жіночу талію … Широкий пояс може стати прекрасним доповненням відразу для декількох варіантів образів. І про них ми вам сьогодні й розповімо.

ВАРІАНТ 1
ШИРОКИЙ ПОЯС + ТРИКОТАЖ

Відмінно широкий пояс буде виглядати з трикотажним або в\’язаним платтям. Як варіант, пояс можна одягнути поверх вашого плаття, а можна одягнути і з кардіганом, пов\’язавши його поверх усього вашого костюма.

ВАРІАНТ 2
ШИРОКИЙ ПОЯС + легкі сукні

Підійде широкий пояс і до легких суконь. Це може бути коктейльне відверте плаття або, скажімо, вільне плаття-сорочка.

ВАРІАНТ 3
ШИРОКИЙ ПОЯС + САРАФАН
{PAGEBREAK}
Щоб створити романтичний і легкий образ, одягайте широкий пояс до довгої сукні або сарафана. У літні вечори такий образ доведеться як ніколи до речі.

ВАРІАНТ 4
ШИРОКИЙ ПОЯС + СПІДНИЦЯ + БЛУЗКА

Щоб надати своєму образу завершений і елегантний вигляд, доповнюйте широким поясом комплект зі спідниці і заправленою в неї блузку. Тут пояс створює чітку гармонійну лінію між вузькою або широкою спідницею і блузкою.

ВАРІАНТ 5
ШИРОКИЙ ПОЯС + СПІДНИЦЯ + СВЕТР

Для більш прохолодних вечорів відмінно підійде комплект зі спідниці і светра (або кардигана), доповнений широким поясом. Останній, щоб зробити образ модним і стильним, досить просто надіти зверху.

Ми запропонували вам п\’ять варіантів стильного використання широких поясів. Не бійтеся експериментувати, адже саме експерименти створюють моду!