» » Що потрібно знати про фарбування волосся під час вагітності

Що потрібно знати про фарбування волосся під час вагітності

Більшість жінок ще з ранніх років починають експериментувати з можливими зачісками та кольором волосся. Але чи можна фарбувати волосся під час вагітності? Сьогодні ми розповімо все, що ви повинні про це знати.

КРОК 1
ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО НЕБЕЗПЕКУ


Дуже часто наші бабусі, мами і тітки розповідають нам про те, що фарбувати волосся під час вагітності не можна. Мовляв, «так належить, щоб долю не гнівити». Але є в цьому і медична підоснова. Так, думки лікарів про вірогідні небезпеки даної процедури сильно розходяться. Єдине, що доведено - це підвищений ризик виникнення алергії. Пояснення тому дуже просте. Підвищена кількість гормонів в організмі не може не вплинути на волосся і не зробити їх «некерованими». Як результат - алергічна реакція, невдалий колір і ваше невдоволення.

КРОК 2
Правильно доглядати за корінням які відросли


Якщо від повного фарбування волосся під час вагітності можна відмовитися, то з відріслими і корінням яке сильно виділяється справа йде куди складніше. Якщо ваша ситуація вже зовсім безнадійна, використовуйте для фарбування швидко змиваючі слабкі барвники. Не забувайте і про бальзами для волосся. Під час вагітності будь-яке волосся стає сухим, а знебарвлення і фарба сушать їх ще більше.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що потрібно знати про фарбування волосся під час вагітності
17-09-2015
Кулькість читачів: 1859