Що потрібно знати про фарбування волосся під час вагітності

Більшість жінок ще з ранніх років починають експериментувати з можливими зачісками та кольором волосся. Але чи можна фарбувати волосся під час вагітності? Сьогодні ми розповімо все, що ви повинні про це знати.

КРОК 1
ПАМ\’ЯТАЙТЕ ПРО НЕБЕЗПЕКУ

Дуже часто наші бабусі, мами і тітки розповідають нам про те, що фарбувати волосся під час вагітності не можна. Мовляв, «так належить, щоб долю не гнівити». Але є в цьому і медична підоснова. Так, думки лікарів про вірогідні небезпеки даної процедури сильно розходяться. Єдине, що доведено — це підвищений ризик виникнення алергії. Пояснення тому дуже просте. Підвищена кількість гормонів в організмі не може не вплинути на волосся і не зробити їх «некерованими». Як результат — алергічна реакція, невдалий колір і ваше невдоволення.

КРОК 2
Правильно доглядати за корінням які відросли

Якщо від повного фарбування волосся під час вагітності можна відмовитися, то з відріслими і корінням яке сильно виділяється справа йде куди складніше. Якщо ваша ситуація вже зовсім безнадійна, використовуйте для фарбування швидко змиваючі слабкі барвники. Не забувайте і про бальзами для волосся. Під час вагітності будь-яке волосся стає сухим, а знебарвлення і фарба сушать їх ще більше.
{PAGEBREAK}
КРОК 3
БЕРЕЖІТЬСЯ АМІАКУ

Багато хто помилково думають, що хімічні речовини і аміак з фарб для волосся потрапляють в організм через кровоносні судини голови. Це повна нісенітниця. А ось те, що жінка буде при фарбуванні вдихати шкідливі пари аміаку — чистісінька правда. Будь-яка хімія шкідлива. З двох негативів вибирайте менше: відмовтеся від кардинальної зміни кольору волосся і обмежтеся колоруванням або меліруванням, при яких волосся фарбуються не від самих коренів.

КРОК 4
Вибирайте натуральні БАРВНИКИ

Не дивлячись на те, що негативний вплив фарби на здоров\’я майбутнього малюка науково не доведено, чи ризикувати, не варто. Кращим рішенням під час вагітності стануть натуральні барвники начебто басми і хни і легке тонування волосся. Хоч процедура фарбування може почастішати в рази, але за здоров\’я дитини ви зможете бути спокійні.

Фарбувати чи не фарбувати? Ось у чому питання. Вирішуйте самі. Не варто відмовлятися від краси, але думати при цьому слід за двох. Прислухайтеся до наших порад — і будьте найкрасивішою мамою на світі!