Як швидко сісти на шпагат » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як швидко сісти на шпагат

Як швидко сісти на шпагат

Щоб домогтися такого бажаного результату, потрібно займатися розтяжкою двічі в день, наполегливо, але без екстремальних зусиль, щоб не отримати травму, яка може зажадати довгого відновлення. Перед розтяжкою обов'язково добре прогрійте м'язи - як якості такої розминки підійдуть біг, стрибки або інтенсивна ходьба і махи, активні танцювальні рухи протягом як мінімум 10-15 хвилин.
 

Всі вправи на розтяжку потрібно робити в розслабленому стані, плавно і обов'язково повільно. У перші дні ви будете відчувати помітну хворобливість по всьому тілу, але припиняти розтяжку на цьому етапі не можна - інакше всі зусилля пропадуть даремно. Тільки регулярні заняття дозволять вам досягти швидкому прогресу. Для зняття болю і надмірного напруження можна приймати гарячі ванни перед сном, відвідувати баню і застосовувати зігріваючі мазі.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Сидячи на підлозі, витягніть ноги вперед. Не округляючи спину, нахиляйте тулуб, намагаючись дотягтися руками до пальців ніг і захопити їх. Затримайтеся в такому положенні на 20-30 секунд, повільно розігніться - і повторюйте 10-15 разів.


Тепер витягніть одну ногу вперед, а другу - убік під прямим кутом. Намагайтеся максимально наблизитися до такого стану, допомагаючи собі руками, затримайтеся в ньому як мінімум на 10 секунд, повторіть 3 рази на кожну ногу.
 

Лежачи на підлозі, підніміть стислі разом прямі ноги до прямого кута, затримайтеся в такому положенні, і починайте розводити ноги в сторони на максимально можливу ширину. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд і опустіть ноги, зробивши 10-секундну паузу для розслаблення м'язів. Повторіть ще 7-8 разів.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


З положення стоячи робіть випад правою ногою вперед, так щоб коліно виявилося під прямим кутом до підлоги. Повторюйте в цій позиції «присідання», опускаючи пах якомога ближче до підлоги, тримаючи тулуб вертикально. Потім нахиліться вперед і теж розтягуйте м'язи рухами, що розгойдують. Потім змініть ногу. Зробіть 6-8 повторів.
 

Також, стоячи, виконуйте махи прямою ногою вперед, намагаючись підняти її якнайвище і затримайте в такому положенні. Слідкуйте, щоб коліно залишалося неодмінно випрямленим. Повторіть 10-12 разів. Потім виконуйте аналогічні махи убік і назад.
 

Стоячи на одній нозі, поставте другу на стілець, стіл або інший предмет на рівні пояса, зігніть коліно і рухайте тазом в його сторону, намагаючись притиснути якомога щільніше. Повторювати 5-6 разів по 8 підходів на кожну ногу.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Якщо ви будете слідувати всім цим рекомендаціям, вже через 3-4 дні активних занять ви відчуєте підвищену гнучкість і рухливість нижньої частини тіла, і незабаром зможете порадувати себе відмінним шпагатом!

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як швидко сісти на шпагат
30-07-2016
Кулькість читачів: 1678