Якісне спортивне обладнання для професійних та домашніх спортзалів

Ефективність кардіо тренувань. Еліптичні тренажери преміум класу

Щоб зрозуміти який тренажер підходить саме вам, порівняємо: бігову доріжку, велотренажер, еліпсоїд та степер.

  1. Бігова доріжка — Дуже ефективний кардіотренажер.
  2. Велотренажер – Велотренажер імітує їзду на велосипеді.
  3. Степпер – Степпер допоможе зміцнити всі м'язи ніг, а також дуже добре будуть задіяні сідничні м'язи. За годину тренування можна скинути від 350 до 500 калорій, залежно від інтенсивності виконання. Є чотири різновиди цього тренажера: із вбудованими еспандерами, поворотний степер, балансувальний кроковик та степер для дітей. Початкова вартість від 6 тисяч рублів до 60 тисяч.
  4. Еліптичний тренажер — найуніверсальніший тренажер, який поєднує найкращі функції від бігової доріжки, велотренажера та степера. Тренажер залучає всі групи м'язів литкові, кульшові, плечові, а також м'язи спини. Ви завжди будите у хорошій фізичній формі при регулярному використанні та убережете суглоби від перевантаження.

Використання тренажера подарує рівну та гарну поставу. На ринку представлені моделі: механічні, магнітні, електромагнітні та аеромагнітні. Ціна найпростіших моделей від 40 тисяч рублів, більш просунутих від 20 до 80 тисяч рублів.

Перш ніж вирушити за покупками виберіть цілі та завдання тренажера, щоб вибрати оптимальний варіант.

Якщо вашим головним завданням є спалювання калорій, віддавайте перевагу еліптичним тренажерам. Він забезпечує велику втрату калорій та задіює майже всі м'язи. Велотренажер стане вам вірним супутником, якщо ви хочете підтягти м'язи ніг та преса, а також дуже любите їзду велосипедом. Степер і бігова доріжка стануть чудовим варіантом, для тих, хто любить піші прогулянки та біг, вони дозволять розвинути витривалість.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *