Як вибрати якісні військові берці?

Берци — зручна універсальна взуття, популярна не тільки серед військових, але і цивільного населення. Виробники пропонують різноманітні моделі черевик для конкретного сезону і різних умов експлуатації. З'ясуємо, як вибрати берци, на які вимоги звернути увагу, які відмінності існують. Ми також склали рейтинг кращих моделей на думку наших клієнтів. Вибрати якісні військові берці ви можете тут https://armeec.com.ua/Obuv/bercy/.

Перед тим, як вирішити для себе чи варто купити берци для звичайного використання, необхідно розуміти, що спочатку їх створювали для військових цілей, що вже говорить багато про що. Для армії завжди …
виробляють виключно хороші вироби. Основна відмінність від простих чобіт — голеностоп одночасно фіксується, але залишається деяка свобода руху, що виключає ймовірність дискомфорту. Крім того, це конструкція не допускає розтягувань м'язів. Саме від гомілкової кістки даний тип взуття і отримав свою назву.
Такий тип черевик можна використовувати в повсякденності — походи, туризм, полювання, рибалка і багато іншого. Вони високо цінуються серед любителів екстриму, яким важлива хороша ступінь захисту і зручність. Ну і, звичайно, не можна згадати про деякі субкультури, для яких берци армійські стали невід'ємним атрибутом — металісти, готи та інші.

Головне правило

Щоб вибрати хороші берци, необхідно знати, чим вони відрізняються від чобіт:

  1. Берци — високі шнуровані черевики з рухомим, але зафіксованим гомілкостопом. Завдяки цьому знижується ризик розтяжки сухожиль. У чоботях голеностоп залишається нерухомим і можна легко потягнути ногу.
  2. Підошва армійського взуття завжди має глибокий протектор.
  3. Берци завдяки своїй довжині повністю закривають кісточку, що знижує ризик появи травм.

Історична довідка. Свою назву черевики отримали від гомілкової кістки, яку вони захищають від вивихів і ударів.

В історії цей вид взуття з'явився під час Другої світової війни. Десантникам потрібна взуття, здатна захистити ноги в процесі приземлення з парашутом. Сьогодні берци активно використовують любителі екстремальних видів спорту, альпіністи, мотоциклісти, гравці в пейнтбол.

При виборі берців враховуйте завдання і цілі, а також те, в яких умовах вони будуть експлуатуватися:

  1. Пересічена місцевість, гори. Тут підійдуть укорочені гірські і трекінгові черевики. Вони зберігають максимальну рухливість гомілковостопних суглобів і забезпечують ефективний захист від каменів.
  2. Ходьба на довгі дистанції, біг. У цьому випадку вибирають полегшені моделі або берци-чеченки. Вони відрізняються малою вагою, тонкої протекторной підошвою. Виробники часто використовують вставки з кордури. Але легкі моделі не підійдуть для сльоти, бруду і погані погодні умови.
  3. Для універсального використання зверніть увагу на класичні гомілкові черевики, які захищають голеностоп, мають вологостійкість і забезпечують мобільність завдяки особливому крою та застосування демпферів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *