Як зробити заняття спортом — задоволенням

Почавши займатися спортом, зверніть увагу на те, з яким настроєм Ви це робите. Якщо з поганим, то налаштуйтеся на позитивну хвилю, посміхніться, уявіть, що Ви займаєтеся улюбленою справою, яка приносить радість.

Запевняємо Вас, так і буде. Зі спортивного або тренажерного залу Ви вийдете з гарним настроєм і оновленою фізичною формою. З часом Ви перестанете замислюватися про роботу серцево — судинної системи. Знаєте, деякі на початку відчувають себе не комфортно через свою незграбність, незручності та неповороткість. Але це — тільки на початку.

Навчіться все виконувати весело, з гумором, і тоді Ви самі свої перші незграбні заняття будете згадувати з посмішкою, а наступні станете відвідувати із задоволенням. Частина людей у ​​світі схильна до ожиріння, в основному це передається на генетичному рівні. Але люди не можуть бути всі однаковими, тому й будову тіл у всіх різне. Якщо Ви ставитеся до себе добре і не маєте душевної боротьби зі своїм тілом, то приймайте себе таким, яким вас випустили на світ батьки і ніщо на світі не може цього змінити.

Ваше завдання — не старатися до знемоги, відсікаючи від себе зайвих під час вправ, інакше це може погано закінчитися. Два фактори — радість і задоволення стануть Вашими союзниками в заняттях, і незабаром Ви помітите, як в кращу сторону Ви змінилися у фізичному плані. Бо, краще робити якісні фізичні дії хоча б в малих кількостях, ніж не робити їх взагалі.

Складіть для себе особистий графік відвідування занять або тренувань. Оптимальний варіант — три рази на тиждень. Не варто себе примушувати до занять, якщо в якийсь день з яких-небудь причин не змогли відвідати заняття — не біда, головне, щоб це не стало традицією, адже якщо Ви себе любите — тримайте марку, не здавайтеся, а результат буде, вірте.

Подумайте над тим, щоб залучити до занять близьких чи знайомих. Але варто пам\’ятати, що це потрібно саме Вам і не варто прив\’язувати себе до графіку свого друга. Я знаю точно, що буде набагато цікавіше, якщо той, кого Ви знаєте добре, буде поруч з Вами. Заняття стануть більш веселими, якщо займатися під музику перед дзеркалом в симпатичному костюмі, не утрудняючи рухів. Робіть все з радістю, в цьому закладено успіх, який може стати діагнозом. А хто від такого відмовиться?