Як отримувати від життя все і навіть більше? Прості правила бути задоволеним

Насправді, щоб стати щасливим і отримувати задоволення від життя, багато не треба. Прості правила і дотримання їх здатні повернути життя на 180 град.

1. Ризик — благородна справа.
Закохатися, спробувати себе в бізнесі, влаштуватися на нову цікаву роботу — це завжди ризик. Однак, хто не ризикує, той ніколи нічого не досягне. З іншого боку, ризикуючи, є можливість помилитися, але є і можливість здобути блискучу перемогу.

2. Вчися на помилках.
Ризикнувши і все втративши, ми вважаємо це провалом, невдачею. Так і є, але ж саме невдачі дають нам в підсумку найкорисніший досвід. Можна розлютитися на себе і весь світ, але з цією емоцією не можна затягувати. Тим більше впадати у відчай. Так, трапилася невдача. І тільки правильне ставлення до неї, вміння вчитися і рухатися далі з
урахуванням отриманого досвіду, призведе на вершину успіху.

3. Будь відповідальним.
Людина по-справжньому стає дорослою тільки тоді, коли бере на себе відповідальність. Відповідальність за власні вчинки і все, що відбувається з ним. Звичайно, скаржитися зручніше, але ж так ми перекладаємо відповідальність на чужі плечі і точно не зможемо нічого змінити. Тільки вміння самому відповідати за все, що відбувається дозволить взяти контроль у свої руки.

4. Змінюйся і будь гнучким.
В силу тих чи інших обставин людина змінюється. Будь-які зміни можна взяти на власний контроль, звичайно, будучи відповідальним. Так, щоб ці зміни пішли саме на користь. Уміння бути гнучким, дозволить легко пристосовуватися до нових віянь і динамічного життя.

5. Залишайся собою.
Змінюючись, залишатися при цьому собою — завдання важке. Тут потрібно пам\’ятати, що кожна окрема людина — не просто частина суспільства. Адже будь-яка людина, незалежно від вроджених талантів, обов\’язково має власний потенціал, який треба розвивати. Лише здатність бути собою, слухати голос серця, відкриє справжнє щастя.

 
 

6. Хочеш отримувати — вмій віддавати.
Насправді, найбільше задоволення людина відчуває, коли ділиться з іншими. Так відбувається в любові, коли реалізуються ідеї, на роботі, в бізнесі і взагалі у всіх сферах нашого життя. Будь-яка користь, принесена іншому, повертається десятикратно.

7. Подяка — єдина можлива молитва.
Уміння дякувати за все і завжди, навіть за невдачі, неминуче спрямовує життя до успіху і перемог. Висловлюєш вдячність зараз, життя дасть ще більше приводів для подяки.