Як правильно загадувати бажання на Новий Рік?

Сфери в нашому житті дуже важливі, і в яких теж багато різних питань. Так що, думаю, корисні поради в цій галузі також для багатьох зайвими не будуть.

Новий Рік вже ось він, поруч, багато хто вірить, що бажання, які ми загадуємо в цей період, часто збуваються. Загалом, всім би цього дуже хотілося б. Тоді б багато і багато проблем можна було б запросто вирішувати, просто загадавши бажання і все. Але ось, щоб Ваше бажання збулося, його ще потрібно вміти правильно загадати. Так психологи вважають, що сильна віра у щось, цілком здатна творити будь-які чудеса і виконувати багато наших мрій. Тому потрібно знати кілька правил, які допоможуть Вам здійснити Вашу мрію.

Вчимося загадувати бажання!


Пам\’ятайте, у Гліба Жеглова були свої шість правил, які допомагали йому в роботі, і якими він поділився з Шараповим? У нас правил не шість, а всього три буде, так що запам\’ятати їх буде набагато легше. Ось вони.

1. Потрібно щиро вірити, що бажання, яке Ви загадали, обов\’язково збудеться. Потрібно просто наповнити його такою всемогутньою вірою. Адже не дарма вона творить чудеса!
 
 
2. Потрібно обов\’язково чітко сформулювати те, що Ви хочете, а не якимись розмитими фразами. Але, не слід згадувати, щось зовсім вже нездійсненне, щоб потім не було розчарування.
 
 

3. Третій момент, потрібно просто цілеспрямовано до цієї задуманої Вами
мети рухатися, і домагатися того, що Ви так пристрасно бажаєте.

Також ще дуже важливо, який ритуал Ви оберете для загадування Ваших бажань. Таких ритуалів дуже багато, якщо цим зацікавитесь, то можете знайти щось оригінальне і цікаве. Тут же я Вам пропоную три найбільш поширених варіанти подібних ритуалів.

1. Можете написати Ваше бажання на будь-якому папері, підпалити його і
випити залишившийся попіл разом з будь-яким напоєм під бій курантів.
 
 
2. Просто вимовити своє бажання над запаленою свічкою.
 
 

3. Намалювати в подробицях Вашу мрію або ж зробити колаж з фотографій,
помістити Вашу творчість в конверт і відправити його «на виконання»
Дідові Морозу.

І обов\’язково потрібно пам\’ятати, що зовсім не важливо, що Ви собі загадали. Для виконання буде набагато важливіше, що Ви вже для цього зробили і найважливіше, що Ви готові зробити в майбутньому! Якщо
бажання у Вас в досягненні мети багато і Ви це бажання будете ще
підкріплювати своїми діями, то, як у тій рекламі «мрії збуваються!» Так
що, вперед, до досягнення Вашої мети!
 
Читати також: