Як акуратно скласти натяжне простирадло на ризинці

Простирадло на ризинці дуже зручно використовувати, але у деяких людей виникають труднощі з його складанням. Хочеться скласти білизну так, щоб вона займала мало місце і не м\’ялась. Це можна легко зробити, якщо проявити акуратність і не поспішати.
 

Порядок дій

Більшість господинь просто змотують натяжне простирадло в рулон, а деякі і зовсім складають, як доведеться. Від цього воно швидко мнеться і займає надто багато місця в шафі. Виявляється, є спосіб, що дозволяє його рівно скласти.

  1.     Запустіть пальці рук в два куточка простирадла і розтягніть її по довжині.
  2.     Тепер вкладіть один куточок в інший. В результаті у вас на одній руці повиснуть два кута.
  3.     Вільною рукою підніміть знизу наступний кут, засуньте в нього пальці.
  4.     Просуньте цей кут в петлю на іншій руці.
  5.     Проведіть такі ж маніпуляції з рештою куточків.
  6.     Струсіть утворений прямокутник, розкладіть його на плоскій поверхні (столі або ліжку), розправте зморшки. Якщо все зробили правильно, то ризинка буде проходити з двох суміжних сторін.
  7.     Складіть простирадло уздовж і поперек.

В результаті у вас вийде компактна маленька подушечка. Сенс полягає в тому, щоб засунути всі кути в один.

Якщо на словах не зовсім зрозуміло, то можна подивитися відео. Насправді в складанні простирадел на ризинці немає нічого складного. Треба лише знати послідовність дій. У перший раз треба виконувати все повільно, акуратно розбираючи кути. Чим більше ви будете складати, тим швидше і краще у вас буде це виходити.

Якщо ви ніяк не можете освоїти техніку складання, то просто зверніть простирадло в щільний рулон і перев\’яжіть стрічкою або тасьмою. Компактні рулони можна поставити вертикально або покласти в ящик для білизни.

Кілька порад щодо зберігання білизни

Два-три простирадла на ризинці можна скласти в одну наволочку. У наволочку також поміщають комплект білизни, що полегшує пошуки потрібної речі і робить зберігання ще більш компактним і акуратним.

Тим, хто любить ідеальний порядок, слід відразу купувати кілька однакових комплектів білизни. В цьому випадку вам не важко буде замінити наволочку або підодіяльник, не порушивши гармонію кольорів та візерунків.

Зимові комплекти з щільних і м\’яких матеріалів, таких як фланель або махрова тканина, краще складати окремо. Коли настануть теплі дні, їх можна засунути в дальній кут.

Для зберігання підходять не тільки ящики комодів. Білизну можна поміщати в картонні коробки та ставити їх на будь-якій полиці шафи. Простирадла треба міняти не рідше ніж раз на 10-14 днів і негайно прати. Зберігання навіть нової білизни в поліетиленових пакетах не допускається.