Як вивести пляму з замші

Кожна людина, в гардеробі якої є замшева річ, стикалася з такою проблемою, як жирні плями. Багато хто боїться виводити їх самостійно, тому що є високий ризик пошкодити виріб. Якщо ви все-таки зважилися на процедуру, вам потрібно запам\’ятати кілька правил.

Інструменти для чищення

 

 

Щоб правильно почистити замшу без її пошкодження, існують спеціальні щітки, які можна знайти в магазині з замшевими виробами. Дані щітки зроблені спеціально для дбайливого очищення замші, вони не пошкоджують структуру матеріалу, не залишають на ній слідів і легко дозволяють вивести будь-яке забруднення.

Ворсинки зроблені з каучуку або ж з твердої гуми, яка піднімає замшу, робить її більш привабливою і видаляє великі скупчення бруду. Каучукові ворсинки прекрасно справляються як з дрібними частинками бруду, так і з засаленими місцями. Якщо ж у вас немає під рукою такої щітки, але вам терміново потрібно почистити свою улюблену річ від бруду, ви можете це зробити за допомогою звичайної канцелярського ластику, він без труднощыв може очистити пляму.

Рекомендації перед очищенням

 

 

Якщо у вас виникла така проблема з замшею, як масна пляма на ній, то потрібно в першу чергу запастися терпінням, тому що даний матеріал дуже примхливий і вимагає уважного догляду. Перед початком процедури з видалення жирної плями на замші найкраще виконати наступні рекомендації:

  •     Ні в якому разі не починайте роботу з замшею, якщо вона знаходиться в мокрому стані, вам необхідно її висушити, але без застосування спеціальних обігрівальних засобів, краще далеко від батарей і прямих сонячних променів.
  •     Перед видаленням жирних плям очистіть річ від пилу і бруду, щоб зменшити ризик виникнення нових забруднень, зробіть це спеціальною щіткою.
  •     Потрібно заздалегідь приготувати засіб, яким ви будете видаляти проблему.
  •     Перед застосуванням розчину з видалення жирних плям перевірте його на невеликому шматку матеріалу, щоб подивитися, як він впливає на нього.
  •     Не слід терти щіткою вологу замшу, ви можете з легкістю порушити її ворсинки.
  •     Щоб почистити замшу від жирних плям, будьте особливо обережні, щоб засіб не зашкодив вашим рукам і замшу. Обов\’язково прочитайте інструкцію і спосіб зберігання, тому що зіпсований засіб може сильно нашкодити.

Засоби по боротьбі з жирними плямами

 

 

В даний час існує величезна кількість засобів, які з легкістю можуть вивести масну пляму з замші та очистити її поверхню. Ви без труднощів можете знайти їх в будь-якому магазині з продажу замшевих виробів, навіть в господарських магазинах, попит на них завжди був великим, від цього зріс і асортимент. Засоби по боротьбі з жирними плямами можна знайти і у себе вдома, дані речовини не поступаються місцем за своєю ефективністю магазинним, вони легкі в застосуванні і завжди під рукою. Щоб видалити жирну пляму не обов\’язково бігти в пральню, це можна виконати з легкістю в домашніх умовах.

Замша складається з маленьких ворсинок, які дуже швидко набухають від вологи, а потім при висиханні сильно стискаються, що може вплинути на комфорт при носінні такої речі. Для цього методу вам знадобиться, щоб замша була суха, висушіть її в звичайних умовах. Візьміть абсорбент, в ролі якого зазвичай виступає товчена крейда, тальк або ж звичайний картопляний крохмаль, ці засоби відмінно вбирають. Потім засипте проблемну зону одним з цих засобів і залиште на 30 хвилин, щоб жир всмоктався, і його було простіше прибрати. З плином часу потрібно почистити замшу від абсорбенту спеціальною щіткою.

    Щоб вивести і очистити поверхню замші використовують річковий пісок і сіль. Суть цього методу полягає в тому, що ці речовини відмінно всмоктують жир з поверхні виробів. Вам потрібно нагріти річковий пісок або сіль на сковороді, потім загорнути їх в невеликий мішечок, обов\’язково з натуральної тканини, нещільної. Закріпіть мішечок на проблемній зоні і чекайте повного всмоктування жиру із замші. Головне, щоб цей засіб був прийнятної температури, яка не залишить слід на тендітній замші, так як в подальшому його важко буде усунути. В останню чергу потрібно почистити замшу, щоб надати їй гарний вигляд.

Відмінним підручним методом є розчин з нашатирного спирту і рідкого мила, який ви з легкістю можете приготувати вдома, адже ці компоненти завжди є у домогосподарок. Розчин потрібно готувати в рівних пропорціях мила і нашатирю з додаванням малої кількості теплої води. Візьміть губку, змочіть її отриманим розчином і злегка протріть виріб із замші, після чого почекайте трохи часу. Змийте вологою щіткою, обов\’язково висушіть і почистіть замшу. Цей засіб дозволяє легко вивести масну пляму з замші без шкоди для неї.

Масну пляму з замші можна вивести за допомогою такого відомого засобу в боротьбі з плямами, як столовий оцет. Для цього потрібно розвести 1 чайну ложку столового 9% -оцту в одному літрі води. Намочіть губку і протріть виріб, після цього замшу не потрібно чистити. Дайте їй трохи часу, щоб просохнути і почистіть ворсинки, щоб надати привабливого вигляду за допомогою гумової щітки. Розчин з столового оцту відмінно допоможе вивести пляму з замші. Пам\’ятайте, якщо перевищити концентрацію, річ може зіпсуватися і поміняти колір.

Важливо знати, що будь-який хімічний засіб при його неправильному використанні може завдати шкоди вашим речам із замші. Якщо його застосовувати в високих концентраціях, річ може остаточно зіпсуватися, втратити колір, змінити структуру ворсинок або ж зовсім стерти їх.