Як позбутися від плям на матраці

Що ж робити, якщо найкращий матрац в будинку став непридатним для використання? Не потрібно поспішати нести матрац в дорогу хімчистку. Багато плями на матраці можна вивести своїми руками в домашніх умовах.

Для того щоб матрац прослужив довго, необхідно постійно стежити за ним. Перед тим, як чистити матрац, потрібно визначити природу плям на ньому. Неприємного запаху може і не бути вже через добу на матраці, якщо посипати його содою.

Якщо
поверхні в квартирі прибираються часто, то матраци не так часто
чистяться, так як вони знаходяться під шаром постільної білизни.
Щоб в матраці не з\’являлися клопи та інші комахи, їх потрібно чистити регулярно.

Як позбутися від плям на матраці

Звичайно ж, сьогодні немає проблем здати матрац в хімчистку. Однак там доведеться витратити багато коштів. Найкраще самостійно провести чистку постільного матраца, використовуючи підручні засоби.

Плям на матраці може бути багато, ось поради з їх видалення

1. Наприклад, щоб видалити пролиту рідину, необхідно промокати матрац серветкою. Тільки так можна запобігти моментальному просочуванню рідини в глибокі шари матраца.

 
2. Жир на матраці відмінно виводиться спиртом. Потрібно просочити матрац спиртом за допомогою тампона, а потім дати йому висохнути.
 
 
3. Косметика виводиться з матраца вимочуванням папером.
 
 
4. Губна помада виводиться спиртом.
 
 
5. Лак для нігтів — ацетоном.
 
 
6. Дуже часто матрац може вбирати вологу, через що починається гниття. У спальні утворюється неприємний запах. Звичайно ж, цей спосіб діє тільки в двадцяти відсотках випадків. Матрац намочують вапняним розчином, а потім сушиться.
 

 

7. Для любителів покурити в ліжку заявляємо, що вивести сигаретний запах практично неможливо. Можна тільки рясно спробувати посипати матрац содою, а потім пропилососити через добу.

Як позбутися від плям на матраці

Всі ці способи можна і не використовувати, якщо забезпечити правильний догляд за матрацом. Отже, не потрібно палити, пити, їсти в ліжку. Обов\’язково використовуються чохли, які в разі чого допоможуть захистити ваш матрац. І, нарешті, не потрібно чекати до тих пір, поки матрац прийде в непридатність.

Дивіться також корисне відео: Видалення плям крові з матраца