Яку настільну гру купити

Настільні ігри гарантують відмінне проведення часу, як для всієї родини, так і для компанії друзів. Вони чудово розвивають увагу, логіку, посидючість і є просто цікавими в усіх відношеннях і сенсах.

Відшукати
ідеальну гру досить просто, для цього потрібно лише врахувати ряд
факторів, визначитися з спрямованістю в стилістиці і оцінити власні
інтереси.

Варіанти і типи

Командні. У таких іграх учасники групуються по командах, і грають один проти одного. Подібні ігри, як правило, мають картки, де вказуються завдання, різні артефакти, ігрові поля тощо

Карткові. Підходять для тихих сімейних чи дружніх вечорів, при цьому кожна пластина описує роль і тип героя, якому вона й дістанеться.

Пригоди. Кожна така гра володіє власною передісторією, згідно з якою і розвиваються події. Гравці повинні розгадати яку-небудь таємницю, досягти якоїсь мети, розгадати секрети і т.п.

Логічні. Такі ігри ідеальні для розумників. Вони потребують розгадування загадок і шарад, складанні слів і ін.
Ігри бувають різних рівнів, що дозволяє успішно грати в них незалежно
від кількості знань і вікових категорій.

Економічні. Вони дозволяють формувати свій бізнес, вибираючи власну стратегію. Цікаво, що подібні симуляції допомагають виховати уважність, ощадливість і «торгову жилку» в користувача. При цьому самі ігри можуть базуватися на будь-яких галузях. Це може бути містобудування, створення мережі фабрик або магазинів, покупка і зведення цілих держав, або маленьких містечок.

Стиль «Го». Такі ігри мають ігрове поле, кілька фішок і кубики. І визначаючи кількість ходів, гравці прагнуть пройти все поле першими. Як правило, такі ігри розраховані для 2 учасників.
 
Читати також: