Які вибрати штори

Шторами іменують спеціально призначені атрибути інтер\’єру, які створені для оформлення вікна і прилеглої до нього території. Крім того, штори дозволяють контролювати освітлення в будинку, а також
організовувати в приміщенні атмосферу будь-якої спрямованості.

Варіанти і типи

В цілому, штори бувають декількох типів, а відмінності між ними полягають у формі, розмірі, відтінкові палітрі і дизайні.

Французькі штори. Це безумовна класика. Подібні полотна схожі з пологом оперного театру чи іншого культурного закладу (театр, концертний зал, та ін.). Такі штори, як правило, включають в себе ряд окремих секцій, і доповнюються витонченими полуокруглою фалдою / збірками. Відповідні тканини для них — це шовк, прояснені тюлі, або повітряна, напівпрозора матерія.

Римські штори. Це сучасний модний тренд, що володіє неймовірною популярністю. Такі вироби надзвичайно схожі з традиційними жалюзями або французькими варіантами. Їх відмінна особливість полягає в прямих і чітких лініях, а також в безперервності полотна.

Австрійські штори. У деякому роді, це гібрид вищезазначених варіантів. Однак вони не мають жорстких планок, за рахунок чого отримують округлі і досить гладкі фалди по всій своїй поверхні. Для створення романтичного образу, для пошиття таких штор, рекомендується застосовувати легкі і напівпрозорі тканини.

Японські штори. Це східний тип в повному розумінні цього поняття. Свій вид вони набули ще тисячоліття тому, коли власне вони і були зроблені. Завдяки специфічному виду, такі штори можна назвати екранними, або панельними. Вони не здатні складатися, а тільки переміщатися по всьому периметру вікна.
 
Читати також: