Як почистити килим пилососом

Миючі пилососи в нашому домі.

зміну мішку прийшов аквафільтр, що забезпечує комфортність і зручність при прибиранні. Миючим пилососом зручно чистити і м\’які меблі, ковролін, і підлогу.

Таким пилососом можна спокійно за кілька хвилин вимити килим. Є моделі, які не просто всмоктують пил з поверхні, а підіймають ворс. Це дуже важливо, тому що, якщо у вас є дитина і вона вже почала повзати, то пилосос ефективно витягне сміття з килима і з підлоги (під килимом). У сучасних пилососах є велика кількість насадок.

Переваги миючого пилососа

При запуску миючого режиму (чищення поверхні водою) пилосос вимиває килими та килимові покриття до основи ворсу.  Тепер високі пороги і сходинки не стануть перешкодою для людини, озброеною таким унікальним приладом. Радіус дії залежить від довжини шнура. Миючим пилососом можна виконати різні види прибирання і вологе і сухе. Тепер можна назавжди забути, що таке швабра чи ганчірка.

Велика кількість насадок збільшує можливості пилососа. Можна зібрати розлиту рідину з будь-якої поверхні, почистити забиту раковину і навіть помити вікна. При цьому зберігаючи спокій і своє здоров\’я.

Пилосос по-справжньому стає незамінним помічником у будинку. Надійним помічником.