Як підібрати штори на кухню

Кухня — одне з основних місць, де ми проводимо багато часу. Облаштовуючи кухню, Вам дуже хочеться зробити її м\’якою, затишною і наповненою світлом? Або, навпаки, надати приміщенню строгості, багатофункціональності і позбавити кухню від зайвих деталей?

У створенні будь-якого інтер\’єру штори грають далеко не останню роль. На кухні штори можуть бути абсолютно різними.  Різноманітність кольорів і фактур дозволяє досить швидко і легко досягти бажаного результату .Гладкі, набивні, оздоблені аплікацією і суворі, об\’єднані штори, зшиті з абсолютно різних матеріалів – всі вони покликані допомогти Вам у створенні шедеврального або просто затишного і комфортного дизайну кухні.

Світле обрамлення вікон дозволяє розширити навіть крихітну кухню

Веселі життєрадісні і яскраві кольори відразу ж налаштовують на позитив і дозволяють відчути наближення літа, нехай навіть за вікном стоїть холодний лютий. З такими шторами ви будете надійно захищені від поганого настрою.

Дерев\’яні  плісе або жалюзі вважаються практично ідеальним та універсальним варіантом в будь-якому напрямку дизайну. Вони відмінно поєднуються з затишними і легкими тюлевими фіранками. Також далеко непоганим варіантом вважаються римські панелі. 
 
Взагалі для того, щоб красиво оформити кухонні вікна, можна використовувати австрійські, роликові, римські, лондонські штори. Головне – щоб це було доречно і красиво.

Для кухні в будь-який час актуальне використання натуральних кольорів та їх відтінків.

Це жовтуваті, кремові, білі відтінки. Матеріали повинні бути практично прозорими або легкими набивними. Зазвичай комбінують батист, тюль, шифон, вуаль і навіть мереживне полотно.

Такі матеріали надають навіть маленькій по площі кухні відчуття свіжості, чистоти і легкості. З\’являється прекрасна ілюзія освітлення кімнати сонцем.  Ще один хороший спосіб візуально збільшити приміщення – використовувати тюлеві штори. Такий варіант оформлення вікна ідеальний для тих, хто любить, коли всі приміщення наповнюються світлом і повітрям.
Щільні штори надають таємничості і романтики

Якщо Ви прагнете, навпаки, зробити кухню повністю прихованим від сторонніх очей приміщенням, то доречно буде використовувати дуже щільні штори. Їх можна підібрати таким чином, щоб зовні світло практично не пропускалося, зате всередині, при штучному світлі, вони красиво і яскраво переливалися, завдяки властивостям тканини.