Як зробити, щоб взуття не ковзалось по льоду

Зима неминуче настане, і знову люди почнуть замислюватися про те, як убезпечити себе в слизьку погоду. Є кілька методів зробити так, щоб зимове взуття перестала ковзати і тут мова піде саме про них.

Будь-який з таких методів має свої позитивні і негативні сторони в
порівнянні один з одним, але кожен з них вимагає мінімальних витрат і
дає максимальну ефективність.

Купуючи взуття для холодної погоди, спочатку обов\’язково подивіться на структуру її підошви. Чоботи, які
мають гладку поверхню підошви, абсолютно не годяться для зимового
сезону, так як вона не забезпечить потрібного зчеплення в ожеледь.
Оптимальним варіантом для зимового взуття буде підошва, що володіє рифленим малюнком і хорошим протектором. Але якщо питання вибору нового взуття перед нами не стоїть, то слід убезпечити стару.

Метод перший: Клей
Насамперед нанесіть на поверхню каблука і підошви клей, найкраще підійде для цієї мети «Момент». Потім виріжте з наждачного паперу (краще водостійкою) або повсті шматочки необхідних розмірів і приклейте їх до підошви. Також замість цих матеріалів можна покрити шар клею грубозернистим піском. Після висихання він створить ефект наждачки. Такий метод треба повторювати кожну неділю, так як клей поступово зітреться.

Метод другий: Лейкопластир
Для цього способу потрібно придбати лейкопластир в рулонах на тканинній основі. Клеїти пластир треба на чисту, висохлу і теплу підошву смужками хрест на хрест. Даний метод є дуже простим і доступним, але абсолютно не довговічним, його вистачає всього на 2-3 дні.

Метод третій: Картопля
Щоб
чоботи не ковзали потрібно перед виходом на вулицю натерти підошву
сирою картоплею або нанести на підошву з допомогою ганчірочки розчин з
крохмалю і води.
Таку процедуру потрібно проробляти перед кожним походом на вулицю в ожеледь.

Метод четвертий: Протиковзкі накладки
Якщо звернутися до майстерні з ремонту взуття, то там вам можуть запропонувати професійні накладки від ковзання по льоду. Вони вирізаються за зліпком підошви і дуже щільно приклеюються до поверхні. Такий спосіб виглядає найбільш естетично і не помітний при ходьбі.

Існують і протиожеледних накладки, які можна наклеїти самостійно. Їх продають в туристичних магазинах.

Метод п\’ятий: Нанесення малюнка
Якщо на взутті абсолютно гладка підошва, то можна нанести на неї малюнок самостійно. Зробити це можна цвяхом, ножем або іншим гострим предметом. Найголовніше в цій справі не проткнути підошву, тому робити рельєф підошви треба акуратно.

Метод шостий: Шурупи
І останнім способом є самим довговічним. Його можна використовувати тільки на взутті, яка має товсту підошву. Насамперед придбайте в будь-якому господарському магазині невеликі шурупи і вкрутіть їх в підошву взуття. Потім видаліть зайве, що стирчать кінці шурупів. Після цього черевики перестануть ковзати, але будуть цокати як каблуки і можуть подряпати дерев\’яну по

верхню.