» » Як доглядати за котом (кішкою), щоб він був добрим

Як доглядати за котом (кішкою), щоб він був добрим

Люди - мабуть, самі зайняті і які відчувають найбільше стресів створіння на планеті. Кожен момент дня - від лайки з дітьми до оплати рахунків - здатний принести нам стрес, а протягом дня ми знаходимося в постійній гонці від одного до іншого «піт-стопа».
 
У такій гонці ми втрачаємо сенс життя, але наші пухнасті друзі допомагають нам знайти його заново! Коли у вас вдома є кіт - це допомагає вам з оптимізмом ставитися до наступного дня: ви прокидаєтеся під ніжне муркотіння кота, що випрошує їжу, і засинаєте з пухнастою грудочкою в ногах. Вони вміють показати нам свою любов! А ми? Що ми робимо для того, щоб кішка знала: ми її любимо? Ось кілька порад, які допоможуть вам відповісти на це питання.
 
1. Проводьте час зі своїм котом
Ми постійно зайняті - роботою, друзями, зустрічами, обідами і всім іншим. Однак для кота ми - головне джерело радості, щастя і спілкування. Так що знайдіть час, щоб почухати йому животик, пригостити його чимось смачненьким, пограти з ним або вичесати його!

2. Купіть когтеточку
Наші котячі друзі - маленькі хижаки, і їх мисливські інстинкти проявляються навіть у домашніх умовах, особливо коли вони накидаються на незнайомі об'єкти! І іноді, на жаль, від цього страждають меблі, об яку вони точать пазурі. У дикій природі котячі часто точать кігті об дерева, щоб вони були гострими в момент, коли пора накинутися на жертву. Наші кішки замінили дерева меблями! Щоб врятувати меблі і залишити при цьому кота щасливим - купіть когтеточку. Так він зможе собі на втіху точити кігті всю ніч!

3. Свободу котячим!
Кішкам дуже важливий простір, де вони можуть побігати і пострибати. Тому по можливості не замикайте свого котика в чотирьох стінах: виводьте його погуляти поруч з будинком або, якщо у вас приватний будинок, дайте йому погуляти на ділянці. Не саджайте кота під замок - дайте йому виразити себе!

4. Забезпечте коту міцне здоров'я і красиву шерсть
Коти, як і люди, можуть бути більш-менш схильні до різних хвороб. Також вони чутливі до паразитів, таким, як блохи, кліщі і глисти, що може впливати і на здоров'я людей теж. Щомісячний візит до ветеринара і регулярний прийом профілактичних засобів відмінно забезпечить добробут кота в цих аспектах. Так ви дізнаєтеся, що кіт не страждає ні від яких інфекцій і їх ускладнень і може похвалитися богатирським здоров'ям. Не забувайте також про миття, стрижку і вичісування - і ваш кіт буде ідеальний!

5. Давайте коту відчути різні смаки
Ми, люди, любимо різноманітність в їжі, але часто забуваємо про те, що нашим вихованцям воно теж потрібно - зазвичай ми воліємо купувати одні й ті ж види їжі для них. Сухий корм і консерви з тунця день у день - це нудно! Постійна зміна смаків поверне вашому котові цікавість і смак до життя. Ви можете задатися питанням, чи помічають коти різницю в реальності. Науково доведено - так, помічають! Згодом, харчуючись одноманітною їжею, вони починають втрачати апетит і шерсть. Таким чином, зробіть раціон домашньої тварини, і ви зрозумієте: щасливий шлунок - щасливий кіт!

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як доглядати за котом (кішкою), щоб він був добрим
29-07-2016
Кулькість читачів: 1293