Як правильно вибрати ідеальний РК телевізор

Прагнучи зробити життя комфортнішим, кожен намагається придбати найякісніші та найновіші побутові прилади. Але вибір РК телевізора-справа непроста. Сьогодні дуже легко постраждати від спритних консультантів-менеджерів, левова частка яких прагнуть в першу чергу спихнути дефектний товар або товар, який нам не підходить. Щоб не потрапити в подібну пастку, потрібно визначитися з тим, що ви хочете придбати, і отримати базові знання про особливості подібних товарів. А далі ми вам допоможемо.

КРОК 1

ПОМІРЯЙТЕ ДІАГОНАЛЬ

 

 

Навіть якщо в техніці ви повний профан, діагональ телевізора — це те, на що вам обов\’язково потрібно звернути увагу. Вибирати діагональ телевізора ви повинні з урахуванням того, якої площі приміщення, в якому ви збираєтеся його дивитися. Пам\’ятайте і про те, що для здоров\’я не рекомендується ставити телевізор на відстані ближче, ніж 2 з половиною метра від очей.

Якщо у вас звичайна кімната площею приблизно 20 квадратних метрів, ідеально вам підійде діагональ 15-19 дюймів. Моделі від 23 до 37 дюймів підійдуть для більш просторих приміщень.

КРОК 2

ОЦІНІТЬ ДОЗВІЛ

Ще одна важлива характеристика, на яку слід звернути увагу — це розширення екрану. Зазвичай стандартне, що не спотворює зображення розширення — це 720х576 пікселів. Бажаєте отримати найбільше задоволення від перегляду улюблених фільмів і передач? Тоді вибирайте максимальний дозвіл від 1200 пікселів.

КРОК 3

ВІДРЕГУЛЮЙТЕ КОНТРАСТ І ЯСКРАВІСТЬ

 

 

Вибираючи РК телевізор, важливо враховувати і ці особливості. Контрастність — це характеристика, яка дозволяє передавати чіткість зображення і насиченість кольорів. На більшості сучасних телевізорів контрастність 800: 1. Це означає, що світлі ділянки на екрані в 800 разів світліші темніх. Величина контрасту тут прямо пропорційна якості картинки.

Яскравість РК телевізора повинна бути не менше 450 кд / кв.м.

КРОК 4

ПОДИВІТЬСЯ ВЕРТИКАЛЬНИЙ І ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ

Кут огляду показує ймовірний відсоток спотворення картинки від центру екрану. Найбільш комфортно ви будете себе відчувати, вибравши кут 175-178 градусів.

КРОК 5

ПРИСЛУХАЙТЕСЬ ДО ЗВУКУ

Вибираючи РК телевізор, дивіться на якість не тільки зображення, але і звуку. В ідеалі техніка повинна оснащуватися цифровими підсилювачами — вони гарантують ідеальну чистоту відтвореного звуку.

На сучасних РК телевізорах є твіттер і 4 динаміка. До відома, дійсно гарне звучання буває тільки у телевізорів більше 25 дюймів.
Вибираючи телевізор, не забудьте перевірити максимальний звук, який він може відтворювати. Так ви зможете перевірити,чи не спотворюють динаміки звук.

КРОК 6

ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

При виборі телевізора враховуйте запропоновані варіанти підключення вашої техніки. У сучасних моделях найчастіше є три варіанти — композитний, компонентний і SCART. Часто цього буває цілком достатньо.

Техніка з додатковим цифровим виходом HDM і DVI знадобиться вам в тому випадку, якщо ви з телевізором плануєте використовувати і інші пристрої — ДВД плеєри, відеокамери, приставки, мікрофони і так далі.

Ось і всі наші поради. Наостанок запам\’ятайте, що не можна ставити телевізор біля опалювальних приладів і ближче ніж на 10 см від стіни — на нього ні в якому разі не повинні потрапляти прямі сонячні промені.