Як вибирати блендер

Господині дуже взахваті від блендера — компактного кухонного помічника, який в лічені секунди пошинкує продукти для вишуканої страви. Однак для того, щоб блендер працював довго і безвідмовно, потрібно знати про деякі правила його вибору. І про них ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1

ВИЗНАЧТЕСЬ ЩО ВАМ ПОТРІБНО

 

 

Сьогодні існує два види блендерів — стаціонарні й занурювальні. Для початку визначтеся, куди на вашій кухні ви його поставите. Стаціонарний прилад, встановлюють на робочому столі, потім він буде знаходитися там постійно. Всередині спеціальної підставки знаходяться двигун і органи управління, також прилад оснащений спеціальною чашею або кухлем, в які кладуть продукти. Подрібнюються вони гострими обертовими ножами або змішуються на високій швидкості.

Ручка з кнопками і моторчиком входить в комплект занурювального блендера. Входять в комплект і 2-3 насадки, які кріпляться до ручки. Функціональні маніпуляції з продуктами проводять або в ємності, яка входить в набір, або в будь-який підходящій за розміром каструльці або мисці.

А тепер визначимося безпосередньо з вибором блендера. Якщо ви збираєтеся в основному збивати лід для коктейлів, збивати яйця і змішувати напої, то вам краще зупинити свій вибір на стаціонарній моделі. У тому ж випадку, якщо ви плануєте робити пюре або фарш, подрібнювати цибулю і горіхи, вибирайте занурювальний прилад.

КРОК 2

ОЗНАЙОМТЕСЬ, ЯК ОБРАТИ СТАЦІОНАРНИЙ БЛЕНДЕР

 

 

Вибираючи стаціонарний блендер, звертайте увагу на об\’єм чаші для змішування, потужність і матеріал, з якого він зроблений. Логічно, що чим більша потужність — тим краще себе покаже блендер. Пристрій не менше 500 Вт ідеально підійде вам для приготування коктейлів з молока, сиропу і морозива. Розмір чаші для змішування може варіюватися від 400 мл і аж до двох літрів. Тому заздалегідь визначтеся, які порції ви збираєтеся подрібнювати і змішувати. Чаша зі скла не вбирає в себе запахи їжі, не темніє, не дряпається, тому вона більш гігієнічна. Однак якщо ви будете з нею поводитися необережно, вона може розбитися. Пластмасові вироби дешевші, вони стійкі до падінь і інших пошкоджень, проте їх поверхня легко може подряпатися і потемніти.

КРОК 3

ОЗНАЙОМТЕСЬ, ЯК ОБРАТИ ЗАНУРЮВАЛЬНИЙ БЛЕНДЕР

 

 

Якщо ви збираєтеся готувати невеликі порції, зупиніть вибір на занурювальному блендері. Займаючи мало місця, він допоможе вам у лічені секунди приготувати фарш для котлет або десерт. Та й миється він куди легше. Уважно подивіться з чого зроблені насадки. Варіанти з нержавіючої сталі міцніші і довговічніші. Та й високі температури вони переносять досить легко. Подумайте над тим, чи знадобляться вам додаткові насадки — наприклад, вінчик для збивання або ніж для колки льоду. Ціна на прилад залежить, в тому числі і від кількості насадок.

Ось і все що ви повинні знати про вибір блендера. Але є і одне основне правило, яке вам слід запам\’ятати. Не вибирайте прилади потужністю менше 300 Вт і менше ніж з трьома швидкостями. По можливості зупиняйте вибір на моделях з плавним регулюванням. Скористайтеся нашими порадами — і вдалої покупки!