Роль будинку для людей похилого віку у відновленні після інсульту

Садиба для людей похилого віку «Прогрес» продовжує публікацію бесіди з лікарем-психологом нашого пансіону Іриною Миколаївною Гуревич, присвяченій такому питанню, як реабілітація після інсульту та роль психолога в цьому процесі. У попередніх частинах бесіди Ірина Миколаївна розповіла про те, як необхідно поводити себе і найстаршій людині, та її рідній та близькій під час відновлення після інсульту, а також про те, чому перебування під час відновного курсу у спеціалізованому медичному закладі переважніше знаходження літньої людини у домашніх умов. Детально тут https://progress-pansion.com.ua/services/posle-insulta/.

— Отже, що ж пропонує приватний будинок для людей похилого віку «Прогрес» людям похилого віку, яким необхідно пройти відновлювальний курс після інсульту?

— Перш за все, необхідно зазначити, що реабілітація після інсульту в стінах нашого приватного пансіону відбувається відповідно до останніх досліджень у галузі лікування даного захворювання, а також з досліджень у галузі геронтології. Фахівці нашого приватного пансіону для людей похилого віку розробили спеціальну програму, яка дозволяє підійти до такого процесу, як реабілітація після інсульту, комплексно. Програма містить у собі не лише розділ власне медичної допомоги, а й надання літній людині необхідної психологічної допомоги, курси арт-терапії, заняття лікувальною фізкультурою, прогулянки на свіжому повітрі (якщо літня людина ще не може самостійно пересуватися, наші співробітники вивозять її у візку) … Така комплексна дія дозволяє літній людині максимально швидко (залежно від тяжкості перенесеного інсульту та загального стану здоров’я на момент початку захворювання) відновитися після такої тяжкої недуги.

Крім того, на людей похилого віку благотворно впливає здорова моральна атмосфера, яка панує в приватному пансіоні для людей похилого віку «Прогрес»: усміхнені лікарі, дбайливі медсестри… Та й те, що літня людина може на власні очі спостерігати, як її «товариші по нещастю» успішно відновлюються після інсульту, вселяє додаткові сили та сприяє одужанню та відновленню. Тому не варто боятися того, що Ваша близька людина проходитиме відновлювальний курс у спеціалізованому медичному закладі: адже тут вона буде цілодобово не лише під наглядом фахівців, а й в оточенні людей, які вирішили присвятити своє життя допомоги людям похилого віку. А поки Ваша рідна людина відновлюється після важкої недуги, Ви самі можете оговтатися після сильного потрясіння (а інсульт у близької Вам людини – це сильний стрес!) і з радістю зустріти свого родича після того, як він остаточно відновився і може знову жити повною. життям, як і раніше.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *