Компанія «Sweet Dreams» надійний та відповідальний постачальник солодких новорічних подарунків

Солодкий подарунок – один із найпопулярніших святкових сувенірів. Як вибрати ласощі: на що звернути увагу, яких цукерок у складі бути не повинно. А також як правильно зберігати новорічні солодкі подарунки.

Спочатку слід визначитися з місцем покупки подарунка. Краще звернути увагу на великі торгові мережі та спеціалізовані магазини, тому що в більшості випадків у них продаються подарунки, зібрані безпосередньо на виробництві. Це означає, що в упаковку потрапляють цукерки та шоколад однієї партії – термін вироблення та зберігання у них майже однаковий. Ще один спосіб бути впевненим у якості та складових подарунка – зібрати його самостійно.

Якщо ви вирішили купити готовий подарунок, слід ознайомитися з етикеткою набору, що зацікавив вас. На етикетці має бути відображено найменування та юридичну адресу фасувальника продукції, дата фасування та термін придатності, вікові обмеження, зміст набору, а також склад та харчова цінність солодощів. Термін придатності встановлюється за продуктом, що швидко псується. Виберіть набір з найближчою до дня покупки датою фасування – тоді цукерки, вафлі та печиво будуть свіжішими. Звертайте увагу на упаковку — вона не повинна бути порушена.

Перевагу варто віддавати тим наборам, у складі кондитерських виробів яких міститься мінімум харчових добавок, консервантів, гомогенізованих жирів та олій.

До складу якісного солодкого набору можуть входити шоколад, цукерки (желейні, вафельні, з начинкою із суфле), вафлі, пряники, печиво (бісквітне, галетне), м’який ірис, пастила, зефір, мармелад. Зефір і мармелад є найбільш нешкідливими через меншу кількість цукру порівняно з іншими солодощами. Крім цього, в мармеладі та зефірі міститься пектин, корисний для суглобів та хрящової тканини.

У складі солодощів повинні бути відсутні підсилювачі смаку та аромату, консерванти (Е200, Е202, Е210, Е249), синтетичні барвники, ароматизатори, ідентичні натуральним, гідрогенізовані олії та жири, натуральна кава. Ці інгредієнти заборонені для використання в кондитерській продукції для дітей. А ось натуральні барвники та ароматизатори допускаються.

Зверніть увагу на наявність у складі солодкого подарунку соєвих компонентів – цей компонент особливо популярний для шоколадних яєць із іграшкою всередині. Соєвий лецитин, що є однією зі складових молочного шоколаду такого яйця, може спровокувати алергію у випадку, якщо дитина має непереносимість сої.

Виробники солодких подарунків можуть використовувати маркетингові хитрощі для підвищення продажів. Варто пам’ятати, що використання слів «дитячий», а також асоційованих з дітьми, наприклад, «малюк», «для дочок та синочків», і наявність іграшки в комплекті не означає, що продукт призначений для дітей.

Солодкий подарунок також може містити іграшку, але варто пам’ятати про вікові обмеження та техніку безпеки. Так, іграшки для дітей до 3 років не повинні містити натурального хутра та натуральної шкіри – це досить сильний алерген. Також іграшка не повинна містити скла та інших матеріалів, що б’ються, дрібних деталей, у тому числі розмір яких у вологому середовищі збільшується більш ніж на 5%.

Солодкі подарунки повинні зберігатися за температури 15–17 градусів, інакше через порушення умов зберігання шоколад може покритися білим нальотом. Цікаво, що шоколад, до складу якого входять замінники какао-олії, не покривається білим нальотом. Тому «сивина» — вірна ознака того, що шоколад був справжнім.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *