Переваги та недоліки стінок та стінок-гірок. » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Переваги та недоліки стінок та стінок-гірок.

Переваги та недоліки стінок та стінок-гірок.

На сьогоднішній день споживчий ринок багатий різноманітними варіантами корпусних меблів. І спостерігаючи все це різноманіття, пересічний користувач часто стає перед питанням: гірка або класична стінка? Так що ж все-таки вибрати?

Переваги та різновиди

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Стінки-гірки. Гірки для вітальні є меншою мірою «стінками» і більшою комплектом кімнатних меблів. До складу таких гарнітурів можуть входити шафи, гардероби, комоди, стійки, тумби, а також полиці та підставки для різних потреб.

До переваг гірок можна віднести їх мобільність. Іншими словами, при необхідності їх можна безпечно пересунути / перенести і спорудити стінку, або навпаки, розставити всі її елементи по різних кутах приміщення і при цьому не порушивши заданого стилю в інтер'єрі. А завдяки різноманітності моделей і форм, дані предмети меблів завжди залишаються витонченими і красивими зовні, і звичайно вони ніколи не перенаситять простір. При бажанні їх також можна доповнювати, оскільки гірки не володіють так званоїю завершеністю.

Класичні стінки. Подібні меблі покликані використовуватися разом і одноразово, і розташовуватися в безперервному і чіткому ряду. Саме тому і з'явилася поширена назва таких гарнітурів - «Стінка».

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

До переваг стінок можна віднести неймовірну місткість за рахунок однакової висоти всіх секцій і практично їх єдиного розміру. Така модель зручна в обігу і практична у догляді. Адже весь її вміст заховано від спостережень, і весь час перебуває всередині - в ящиках, на полицях, на вішалках тощо. Крім того, класичні стінки завжди дуже акуратні і витончені зовні. Вони мають якусь закінченість в стилі, що дозволяє створювати унікальний і вишуканий інтер'єр в приміщенні.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Переваги та недоліки стінок та стінок-гірок.
27-11-2015
Кулькість читачів: 1739