Як позбутися спраги в гарячу пору року

З настанням літа приходить і спека. А іноді спека стоїть така сильна і так довго, що жага мучить що хвилини. І кока-кола або інші напої не рятують. Я особисто рятуюся в спеку чаєм з лимоном і м\’ятою. Це дуже тонізуючий напій, який можна пити як холодним, так і гарячим. Але не завжди зручно і є час заварювати такий чай.

Але нещодавно моя дружина подала мені ідею зробити кубики льоду з м\’яти або з лимона. При бажанні можна просто додавати їх в чорний чай і насолоджуватись .Зробити такі кубики льоду з м\’яти або лимона не складно. Потрібно зробити настій м\’яти (столову ложку м\’яти залити склянкою окропу і настояти 30 хвилин, процідити).

Потім залити у формочки і заморозити. Але ми з дружиною робимо трохи не так. При наявності свіжих м\’ятних листків, а також меліси лимонної можна
зробити ще більш соковиті і тонізуючі кубики льоду з м\’яти і відповідно
чай з таким льодом буде ще смачніше.

Берете
листя м\’яти і меліси лимонної і вичавлюєте з них сік, розбавляєте водою за смаком і по формах.
Отримані кубики льоду з м\’яти можна використовувати як з холодним, так і з гарячим чаєм. З гарячим чаєм смак м\’яти ви відчуєте відразу, так як лід швидко стане. А з холодним, смак м\’яти посилюватиметься в міру підтавання льоду.

Так само кубики льоду з м\’яти використовують в косметологічних цілях.

Ними протирають суху шкіру, шию, груди вранці. Ця процедура тонізує шкіру обличчя, розгладжує зморшки, знімає роздратування і втому.
 
Читати також: