Як закрити тріщину в стіні приміщення?

Тріщини в стінах приміщення можуть стати причиною багатьох незручностей як з естетичної точки зору, так і з практичної. Тому дуже важливо своєчасно позбавлятися від таких «непрошених гостей». На щастя, з такою проблемою можна цілком впоратися самостійно. Спосіб ремонту стіни буде прямо залежати від матеріалу, з якого вона складається.

Тріщина в штукатурці.


Вам знадобиться: гіпсовий розчин, шпатель, кисть, наждачка, щітка.

Для ремонту тріщини на оштукатуреній стіні для початку слід очистити необхідну ділянку. Потім очистити клейову фарбу (якщо є), змочивши ділянку пензлем, зскрібши шпателем. Після цього пил очищається щіткою, а ділянка промивається водою. Тепер можна заповнювати тріщину гіпсовим розчином за допомогою шпателя. Матеріалу потрібно добре просохнути після чого можна вирівнювати ділянку наждачкою.

Тріщина в цегляній стіні.


Вам знадобиться: грунтовка, герметик, шпатель, кисть.

Для закладення тріщини в цегляній стіні її необхідно спочатку вичистити і злегка поглибити. Після чого нанести шар грунту. Потім можна приступати до закладення. Здійснюється вона герметиком для швів (тільки не на силіконовій основі) за допомогою будівельного пістолета. Не забудьте видалити надлишки матеріалу.

Тріщина в гіпсокартонної стіні.


Вам знадобиться: шпаклівка, стекловолоконная стрічка, шпатель.

Нанесіть на тріщину шар шпаклівки. Він повинен бути максимально рівним. Тепер слід на зашпакльованій ділянці накласти стрічку зі скловолокна. Надлишки видалите. За допомогою шпателя нанесіть другий шар шпаклівки по напрямку від центру тріщини до країв.

Тріщина в бетонній стіні.


Вам знадобиться: щітка, маленький шпатель, шпатель для декоративної штукатурки, марля, герметик для швів в пістолеті, губка.

Насамперед необхідно очистити тріщину щіткою. Потім промити його за допомогою губки. Тепер можна заповнювати тріщину герметиком. Пропрасуйте шар пальцем який вийшов. Зверху герметика накладається марля. Після чого стіну можна оштукатурити або ж обклеювати шпалерами.

Тріщини-павутинки.


Вам знадобиться: грунтовка, шпаклівка, кисть, наждачка, шпатель, стеклохолст «павутинка».

Для початку потрібно очистити потріскану ділянку стіни, а потім його загрунтувати. Зверху клеїться склохолст, а вже на нього можна наносити шар шпаклівки. Після її висихання поверхню стіни необхідно зашкурити. Після цього можна приступати до фінішної обробки.
 
Читати також: