Експорт сільськогосподарської продукції. Що вам буде потрібно для розведення свиней?

Більшість свинарів купують «відлучених», поросят у віці двох або трьох місяців, які більше не залежать від материнського молока, потім вони вирощують свиней до забійної ваги (зазвичай до 100-120 кг), який на фабричних фермах досягається на той час, коли їм виповнюється 6-8 місяців. Зміст свиноматок і розведення поросят, як правило, надається професійним заводчикам. Експорт сільськогосподарської продукції доступний тут GoldExim.

Приватне ж бачення вирощування свиней буває більш незвичайним, не всі відразу розуміють, що для вирощування свиней результативно потрібен правильний раціон, комфортні умови годівниці і поїлки для свиней, а також інше професійне обладнання.

Навчитися розводити власних свиней на м’ясо — відмінний варіант для будь-якої присадибної ділянки або ферми, яка бажає стати більш самодостатньою і не вимагає такого рівня зобов’язань, як розведення м’ясної худоби.

Ми вирощуємо свиней на нашій фермі більше 10 років. Ми почали вирощувати лише кілька поросят для власного споживання, а тепер фактично розводимо поросят для продажу і вирощуємо молочну свинину з сімейної реліквії для клієнтів, що є основним підприємством на нашій фермі.

Я дійсно вважаю свиней одним з найпростіших тварин для вирощування на присадибній ділянці. Вони дозрівають трохи швидше, ніж яловича корова, і дають більше м’яса (і сала), ніж курка або кролик (а відверто тушкована свинина і свіжий бекон просто приголомшливі !!!)

Так, може бути, ви думали про вирощування свині (або двох) і не знаєте, з чого почати? Ось кілька порад і покажчиків, які, я сподіваюся, допоможуть вам на нашому шляху до вирощування смачною свинини.

Купуйте поросят — для тих, хто зацікавлений у вирощуванні лише в декількох свинях в рік на м’ясо, легше купити поросят, ніж вирощувати племінне поголів’я. Поросята розрізняються про ціну в залежності від місця розташування, пори року (вони дорожче навесні) і по породі.

Вік має значення — ми продаємо поросят у віці 8 тижнів. Промисловий стандарт — це 6-тижневий вік, але ми виявили, що поросята, яким дозволено залишатися зі свиноматкою на ці дві додаткові тижні, мають більш сильну імунну систему і не потребують годівлі стартовим кормом. Звичайно, це означає, що ми повинні додатково годувати свиноматку, щоб підтримувати її стан, але ми вважаємо, що більш здорові поросята того варті. Якщо ви можете знайти поросят, яким дозволили годувати грудьми трохи довше, це коштує додаткових витрат.

Облік місця та умов утримання — перш ніж ви приведете додому поросят, вам потрібно мати загін і якесь укриття. Я розповім більше про фехтуванні через хвилину, але є деякі міркування, які слід враховувати при плануванні загону. Якщо загін маленький, поросята будуть рости швидше, тому що у них буде не так багато місця для вправ. Однак в маленькому загоні земля дійсно може бути зруйнована. Крім того, на меншій площі у паразитів більше шансів зростати.

Чим годувати цю свиню — Є багато способів нагодувати свиню. Найпростіший — купити промислового свинаря. На такому раціоні швидше за все ростуть свині. На жаль, більшість комерційних сумішей, які вирощують свиней, містять кукурудзу і сою, які, ймовірно, є ГМО. Багато з них також містять ліки. Інший варіант — приготувати власний корм з зерна та джерела білка або знайти натуральний готовий корм у вашому районі. Свині люблять не тільки готові корми, а й всі види продуктів. Ви навіть можете вирощувати культури, спеціально призначені для ваших свиней, такі як кормова ріпа, буряк і гарбуз.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *