Авіа вантажні перевезення

Авіаперевезення є одними з найбільш популярних і затребуваних в світі. Це обумовлено в першу чергу швидкістю транспортування і збереженням вантажу. Таким чином товар може бути доставлений на будь-який континент. При цьому час транспортування рідко перевищує кілька днів. ZetAvia — лiдер серед авіа вантажних перевезень.

Також до плюсів можна віднести простоту і зручність вантажних авіаперевезень. Особливо, якщо послуги бере на себе спеціалізована компанія, яка займається відправкою вантажів.

Авіа вантажні перевезення

Етапи авіаперевезень вантажів

Транспортування авіаційним транспортом здійснюється в кілька етапів:

  1. Прийом товару. Спеціалізовані компанії перед відправкою вантажу в аеропорт акумулюють товар на власному складі. В складських приміщеннях вантаж проходить сортування, а також упаковку, яка допомагає вберегти товар від пошкодження.
  2. Транспортування вантажу в аеропорт. Далі, товар власним транспортом перевозиться безпосередньо в аеропорт, де вивантажується на складі авіаперевізника.
  3. Оформлення митної документації. Перш ніж відправити товар в іншу країну необхідно оформити всі супровідні документи, в яких вказана номенклатура і вартість товару. Важливо, щоб всі дані були вказані правильно. В іншому випадку це зможе призвести до санкцій з боку митних органів і затримку відправки товару.
  4. Навантаження на борт. Для цього використовується спеціальне обладнання, яке допомагає уникнути пошкодження товару. На борту літака вантаж закріплюється.
  5. Авіапереліт. Далі, літак здійснює плановий переліт в точку призначення.
  6. Митне оформлення вантажу в пункті призначення. Після прибуття в аеропорт призначення вантаж повторно проходить митне оформлення. В даному випадку використовуються документи, які були заповнені спочатку. На підставі інвойсу проходить розмитнення вантажу. При необхідності сплачуються митні збори і податки.
  7. Транспортування вантажу до складу одержувача. Так як досить часто кінцевий одержувач перебуває в видаленні від аеропорту перевезення включає доставку товару до його складу, незалежно від того, в якому місті він розташований. Для цього додатково може використовуватися автомобільний або залізничний транспорт.
  8. Додатково здійснюється страхування вантажу. Послуга знижує ризик фінансових втрат. Навіть в разі пошкодження або втрати товару його вартість повністю компенсує страхова компанія.

Авіа вантажні перевезення

Також може здійснюватися складське зберігання вантажу. Це необхідно в разі, коли перельоти відбуваються не щодня. Таким чином товар чекає відправки на складі спеціалізованої компанії. Це гарантує його збереження.

Крім цього, компанії надають консультаційні послуги з митного оформлення або допомагають прискорити процедуру і уникнути паперової тяганини, а також бюрократії.

При необхідності виявляються експедиційні послуги, інформаційний супровід та повне оформлення пакету документів.