Шопінг в ТРЦ Рів’єра Одеса

Формула успішного шопінгу. Секрети, поради та рекомендації, які ви ніде не прочитаєте.!

ФОРМУЛА УСПІШНОГО шопінг — яка вона.? Як полюбити шопінг і перестати його ненавидіти.? Як правильно ходити по магазинам.? Як купувати те, що дійсно необхідно.? Яким чином з легкістю здійснювати нові покупки.? Як зберегти відмінний настрій під час шопінгу ..? — це ті питання, які хвилюють багатьох і на які немає відповіді.

Якщо ви з тих дівчат і жінок, у яких при одній лише думці про шопінг з’являється страх в очах, паніка на обличчі і бажання втекти — це стаття для Вас. Якщо ви з тих дівчат і жінок, які обожнюють шопінг і витрачають божевільна кількість грошей на непотрібні речі — це стаття для Вас. Якщо ви з тих дівчат і жінок, які обожнюють ходити по магазинах, але кожен раз приходять додому розчаровані — це стаття для Вас. Якщо ви з тих дівчат і жінок, які мріють навчитися робити розумні покупки і полюбити шопінг — це стаття теж для Вас.! * =))

Я дуже старалася, довго складала текст і ось нарешті створила ідеальну послідовність дій, які допоможуть Вам полюбити шопінг і радіти тому дню, коли ви йдете за покупками. Якщо ви будете дотримуватися правил описані нижче, то існує величезна ймовірність того, що з цього дня шопінг НЕ буде асоціюватися з безнадією, нудьгою, безвихіддю, страхом, ненавистю і з бажанням втекти.

ПРИМІТКА — в статті я описую послідовність дій для шопінгу виключно у великих торгових центрах (Галерея, Мега і т.д.). Про одиночному забігу на 10 хвилин в сподобався Вам магазин мова не йде. Звернiть увагу на шопінг в ТРЦ Рів’єра Одеса, багато магазинiв вас чекає, детально тут https://www.riviera.com.ua.

Шопінг в ТРЦ Рів'єра Одеса

Отже, приступимо:

1. АНАЛІЗ ГАРДЕРОБА

Як і до будь-якого важливої ​​справи, до шопінгу необхідно заздалегідь підготується — потрібно це для того, щоб не загубитися серед різноманіття одягу і пропозицій. За кілька днів до шопінгу, дуже важливо проаналізувати свій гардероб і виявити який одягу, в першу чергу, вам не вистачає на даний сезон для комфортного життя і гармонійних, сучасних комплектів. Якщо ви бачите, що у вашому гардеробі купа футболок, але немає жакета або джинсової куртки для прохолодних вечорів — варто задуматися. Якщо ви помітили, що у вашому гардеробі дюжина джинсів, але немає спідниць або сукні для легких, літніх прогулянок — варто задуматися і т.д. Думаю, що схема зрозуміла.! * =)

2. БЮДЖЕТ

Не забувайте про свій бюджет. Буде здорово, якщо ви утримайтеся від спокуси здійснювати дрібні покупки і заробите для початку близько 15,000-20,000 тисяч і за раз купите необхідне. Так, здається, що 20,000 на шопінг для одного разу — це ого-го як багато і не підйомно. Але якщо ви вважаєте, скільки ви витрачаєте на разові забіги, щоб купити чергову футболку або кофточку, то переконаєтеся, що сума кругленька виходить. А якщо ви будете відкладати цю грошики, а не купувати чергову кофточку, то зможете накопичити на сезонний шопінг — він ефективніше, приємніше і менш витратний.

3. SHOPPING LIST

Мало хто з дівчат і жінок надає значення списку для шопінгу, і роблять, тим самим, стратегічної помилки.! Після того, як ви проаналізували свій гардероб, вам потрібно скласти список необхідних покупок першої важливості, на даний момент вашого життя і відповідно до вашим бюджетом. Без списку на руках ви, в 99% випадків, купіть «ой, як гарненько», «хочу-хочу-хочу», «жакет почекає», «знайду з чим одягти», «це не те, що я шукаю, але мені таак подобається «,» яка класна кофточка / футболочка «і т.д.! Ви знову НЕ купите те, що вам необхідно, підете від початкового плану «далеко в степ» і трохи порадієте імпульсивної покупки, яка додасть «масла у вогонь» до існуючої проблеми «нема чого одягти».! Список потрібних речей дисциплінує, задає план і звужує коло речей і магазинів, на які ви будете звертати увагу, тим самим економите ваш час і гроші. Якщо ви цього не зробите (список), то шопінг для вас буде асоціюватися з земним пеклом, де безліч магазинів, незліченна кількість одягу, ви боїтеся зробити крок, не знаєте що купити і на що звертати увагу, а до розвитку шопофобіі вам не довго чекати доведеться, буквально 1-2 шопінгу.

Шопінг в ТРЦ Рів'єра Одеса

4. КІЛЬКІСТЬ ПОКУПОК

Не менш важливий момент — простежте за тим, яка кількість речей вписано в вашому шопінг аркуші. Для одного дня шопінгу, абсолютно не потрібно вносити в shopping list більше 4 позицій великомасштабних (взуття, сумка, блузи, топи, сорочки, штани, джинси, жакети, спідниці, сукні, верхній одяг і т.д.) і більше 2-х дрібномасштабних (сережки, браслети, підвіски, брошки, намиста, окуляри і т.д.). Поясню чому — якщо ви хочете купити речі, які будуть прикрашати і коригувати вашу фігуру. Речі, які відмінно на вас сидять і прекрасно впишуться в нинішній гардероб. Речі, які підійдуть вам за кольором. Одяг, яка буде відповідати вашій індивідуальності і підходити під ваш спосіб життя — то потрібен час на їх пошук і це ні один або дві години.