Як вибрати декоративну собачку

Маленькі собачки ніколи не вийдуть з моди. З ними виходять у світ, їх одягають у гарний одяг, возять у перукарні … І навіть без цих «зоряних» крайнощів маленький пухнастик стане прекрасним другом для кожного з членів вашої сім\’ї. А про те, як їх потрібно вибирати, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
ВИБИРАЙТЕ тер\’єрів

Уже котрий рік незмінними супутниками світських левиць є йоркширські тер\’єри. Про їх слухняності своїм господарям ходять легенди. Особливо подобається власникам їх безтурботна вдача. Але вкрай важливий для цієї породи догляд за шерстю, за якої періодично потрібно стежити, щоб вона була шовковистою і блискучою.

КРОК 2
ВИБИРАЙТЕ ЧИХУАХУА

{PAGEBREAK}
Стародавні племена майя цю старовинну породу обожнювали. Чихуахуа — ще одна популярна порода собачок знаменитостей. Це грайливі і досить слухняні власникам песики, які не вимагають якогось особливого догляду. Крім усього іншого, чихуахуа досить безстрашності. Вони легко можуть кинутися на кривдника, навіть якщо вони в рази більше і сильніше.

КРОК 3
ВИБИРАЙТЕ шпіц

Вважається, що поява перших шпіців в Європі пов\’язана ще з епохою вікінгів. Ці собачки не тільки стануть вам хорошими захисниками, але ще і приємно вразять своєю грайливістю і товариськістю. Шпиці досить рухливі і дуже люблять гратися. Зрозуміло, догляд за їх шерстю також потрібен особливий.

КРОК 4
ВИБИРАЙТЕ пекінесів

У 2012 році кращою собакою світу визнано пекінес — порода Малахов. У Стародавньому Китаї вони були улюбленими іграшками місцевих царів. Уваги до себе ця порода просить небагато, проте безперервно вам доведеться доглядати за їх шерсткою. Але пекінеси — дуже розумні собаки, і у відповідь подарують вам дружелюбність, ласку, лояльність і тепло.

КРОК 5
ВИБИРАЙТЕ Китайська чубата

Ще одна популярна порода декоративних собак — китайська чубата. Виглядають ці милі собачки з голим тільцем і волохатою голівкою, хвостом і лапками досить смішно. Ця порода для свідомих власників, адже з чубатими щодня треба гратися, доглядати за ними і дарувати їм тепло і ласку.
{PAGEBREAK}
КРОК 6
Правильно вибирати КОРМ

На думку собаківників, саме від харчування залежить розвиток і здоров\’я вашої собаки. Тому вибір корму — справа дуже відповідальна і важлива.

Вибираючи корм, звертайте увагу на породу, зріст, вік, рекомендації ветеринара і стан здоров\’я вашої собаки.

От і всі поради з приводу вибору декоративних вихованців для вас. Ризикніть придбати таке диво — і вам ніколи не буде самотньо!