Як вибирати цуценя німецької вівчарки?

Німецька вівчарка це собака, про яку знають усі. І з кожним роком кількість її фанатів стрімко збільшується. Але для того щоб виростити справжній еталон необхідно дуже відповідально підходити до вибору цуценя.

Перед людьми, бажаючими стати власниками цієї породи вівчарок, найголовнішим і складним є питання, як же все-таки правильно вибрати вихованця. Для того щоб виростити повноцінну, розумну і правильну з погляду собаківництва вівчарку, необхідно вибрати здорове щеня, яке відповідає всім вимогам, висунутим до даній породі.

Правила вибору цуценят

Існує кілька правил, дотримуючись яких ймовірність купити хорошого щеняти зростає в рази.

1. Ніколи не можна купувати цуценя у першої зустрічної людини. Якщо ви хочете виростити повноцінну німецьку вівчарку, то слід вибирати потомство від собак з родоводом, які вирощуються або вирощувалися в спеціалізованих розплідників або ж у вузькоспеціалізованих заводчиків. Звичайно, на пошуки такого щеняти може піти досить багато часу, але зате результат буде вартий.
{PAGEBREAK}
2. Навіть якщо ви купуєте цуценя в спеціалізованому розпліднику, обов\’язково уважно вивчіть його родовід, а також сертифікат про щеплення. До слова сказати, такий сертифікат повинен бути у кожної собаки. Зовсім не зайвим буде заздалегідь проконсультуватися з ветеринаром про те, які саме щеплення повинні бути зроблені цуценяті німецької вівчарки і в якому віці.

3. Найкраще купувати цуценят, яким вже 3-4 місяці. У цьому віці набагато легше визначити чи має тварина які-небудь фізичні патології.

4. Обов\’язково слід набувати лише того цуценя, яке повністю відповідає фізичним параметрам у своєму віці.

Правильний фізичний стан і розвиток цуценя німця

Отже, ви знайшли професійного заводчика або ж вибрали один з розплідників, в якому можна придбати необхідну вам тварину. Але навіть якщо з родоводом цуценя і його щепленнями все гаразд зовсім не зайвим буде звернути увагу на його фізичний розвиток і статуру.
{PAGEBREAK}
У більшості випадків відповідність нормативам і є головною ознакою придатності собаки для подальшого виховання.

1. Ножицеподібний прикус. Саме цей показник є одним з головних ознак відсутності фізичної патології.

2. Стоячі вуха. Однак правильно визначити, наскільки правильно розташовані вуха можна у цуценят які досягли 6 місяців.

3. При русі лапи щеняти не повинні високо підніматися над землею, він повинен як би злегка парити. Також пильну увагу слід направити на те, щоб інтенсивність розвитку всіх чотирьох кінцівок була однаковою.

4. Круп цуценя повинен бути скошений, і досить сильно. У наслідку такий скіс істотно зменшиться.

5. Хвіст, перебуваючи в спокійному положенні повинен бути, опущений вниз, і мати форму зігнутої шашки.

6. Забарвлення шерсті і очей повинен бути близькими до батьківського. Плюс до всього шерсть цуценя повинна дуже щільно прилягати до його тіла, а також повинна мати природний блиск, так само як і очі. Це свідчить про те, що цуценя здоровий.

7. Коли цуценя стоїть одна із його передніх лап і одна задня повинні знаходитися попереду, тобто повинно створюватися відчуття кроку. Саме ця ознака є ключовим при визначенні породності.

Для того щоб виростити з нього відмінну собаку, за ним необхідно правильно доглядати, а також приділяти багато уваги його розвитку і дресурі.