Хоррор-кімнати з професійними акторами

Що таке Escape Room?

Кімната втечі — це фізичне ігровий простір, що складається з однієї або декількох (зазвичай не більше трьох) кімнат. Гравці замкнені в цьому просторі і повинні бігти протягом обмеженого часу, використовуючи різні елементи цієї кімнати в своїх інтересах, наприклад, для розгадування загадок і випробувань, пошуку складних прихованих підказок і т. Д.

Кімнати, як правило, не дуже великі за розміром, але можуть мати різну тематику, а рівні складності можуть підходити для дорослих і дітей, і, як правило, вони розташовані в вигаданих місцях, які популярні як вправу з побудови команди. Перша кімната втечі була створена в 2006 році незабаром став популярним в Сполучених Штатах, Японії, Канаді та Китаї, а решта світу пішов цієї тенденції.

Якщо протягом встановленого часу команді вдасться пройти всі випробування і покинути кімнату без допомоги адміністрації, їх місія завершена.

Що таке квест?

Реальні квести мають схожу концепцію, коли справа стосується простору, обмеженого часу і рішення загадок. Основною відмінністю в квестах є мета — знайти об’єкт, який зник безвісти, втечу з в’язниці і т. Д.

Суть квесту полягає в привабливою сюжетної лінії, яка дозволяє гравцеві за ці 60 хвилин опинитися в чужій шкурі, стати головним героєм і випробувати свої емоції, майже як у фільмі, книзі або комп’ютерній грі.

На відміну від кімнати квесту, де центральним елементом зазвичай є загадки і загадки, в реальних квестах дизайн кімнати має однаково велике значення, з кожною дрібницею, аж до запахів і продуманої музики.

Квест може бути двох типів, лінійний і нелінійний. Лінійні квести означають, що підказки взаємопов’язані і сюжетна лінія призводить всіх гравців до однієї мети. Нелінійні квести, навпаки, пропонують більш складну сюжетну лінію, але більше одного шляху, а іноді і більше одного кінця.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *