Приснился телефон. Что означает?

Ми сьогодні тісно прив\’язані до всіляких гаджетів, покликаним полегшувати наше життя і робити її більш комфортною. Невід\’ємною складовою сучасного побуту людини став і телефон, адже щодня ми приймаємо купу дзвінків, пишемо повідомлення. Тому і не дивно, що апарат може нам грезиться і уві сні. До чого сниться розбитий телефон і новий подарований, розкажуть сонники.
До чого сниться розбитий телефон і новий?

Якщо вам сниться зламаний, розбитий телефон, не сприймайте це як знак негативний, він не віщує біди. Сонник каже, що такий сюжет сну просто символізує ваш страх втрати когось або чогось. Це почуття робить вас більш вразливими, слабше і не приносить жодної користі. Тому, якщо боїтеся втратити, робіть все, щоб перешкоджати цьому.

А ось, коли сниться новий мобільний телефон, вас чекає перспективне знайомство і багатообіцяюча зв\’язок. Це може бути як відмінний друг, так і справжня любов.

Якщо уві сні ви бачите старовинний, дисковий домашній телефон, це значить, що в стосунках ви занадто консервативні і навіть старомодні. Хоч це і непогано, але іноді треба бути сміливішими.

До чого сниться телефон, який ви бачите? Виявляється, це сигнал про те, що хтось намагається порушити ваші плани, збити з правильного шляху. Тому варто побоюватися недоброзичливців і не відступати від намічених цілей.
До чого сниться дзвінок по телефону?

Якщо сниться розмова по телефону, наяву це знак про те, що навколо вас є заздрісники. Хоч вони і не несуть особливої небезпеки, але краще придивитися і триматися від таких подалі.

Якщо у сні говорити по телефону і нечітко чути абонента, це символ того, що ви недостатньо уважні до своїх рідних і близьких, мало приділяєте їм часу. Хоча у вас вистачає і своїх проблем, намагайтеся знаходити час на участь у життя людей, які поруч з вами.

До чого сниться телефонний дзвінок на мобільний? Це провісник позитивних і радісних новин. Але якщо ви не відповідаєте, це говорить про те, що наяву ви закриваєте очі на труднощі і проблеми, намагаючись робити вигляд, що їх не існує. Така позиція – не вихід, адже самі по собі проблеми не здатні зникнути, як би ви від них не відверталися. Не бійтеся перешкод, ви з усім впораєтеся, якщо будете сміливіше!

Коли уві сні ви в пориві злості і емоцій кидаєте трубку, сварки і негаразди траплятися у вас з рідними і в реальному житті. Але не варто сильно переживати, просто будьте толерантними до близьких і не піддавайтеся емоціям.