Что означают во сне мухи?

Якщо в реальності муха, впала в їжу, асоціюється з подарунком, то уві сні така ситуація обіцяє не дуже приємними подіями і хвилюваннями. Сновидіння з комахами, як правило, є провісниками майбутнього або ж відображенням вже існуючої підсвідомої сторони життя. Сонник на питання, до чого сняться мухи в будинку або квартирі, каже, що вони сигналізують про внутрішні сумніви і неспокій

До чого сняться мухи?

Згідно з індійськими толкователю, мухи уві сні – це попередження про прикрощі і негаразди, що загрожують вам завдяки недоброзичливцям з близького оточення.

За персидським толкователю снів, муха символізує настирливість і докучливость, від якої важко буде позбутися самостійно.

Якщо муха сидить, наприклад, на стелі й не завдає вам клопоту, це означає, що ваша надмірна батьківська опіка і потрібно давати дітям більше свободи.

До чого сниться величезна муха?

По соннику Міллера, мухи уві сні – це знак, що пора в житті що-небудь міняти, так як там настав повний застій. Насамперед, варто акцентувати увагу на вашому колі спілкування, де можуть перебувати недоброзичливці, пліткарі і наклепники, які так і норовлять зіпсувати вам репутацію.

Якщо сниться велика чорна або зелена муха, то ваші проблеми безпосередньо залежать від її розмірів. Чим вона більша, тим складніше буде розрулити ситуацію або позбавитися від недобрих людей.

Несподівані неприємності обіцяють сновидіння, де сняться настирливі мухи в волоссі, у вусі, на тілі, лізуть в рот і облепляющие вас.
Тлумачення сонників, до чого сниться вбивати мух

Згідно сучасному соннику, такий сюжет передбачає ситуацію, за якої ви будете переживати. Якщо сниться, що ви вбили муху, ви здолаєте всі перешкоди.

Рій мух уві сні сниться до розбрату, чвар і розбіжностей. При цьому саме ви можете стати їх причиною і навіть джерелом. Пустіть у свій побут щось нове, свіже, щоб привнести зміни у ваше оточення.

Згідно соннику Міллера, ловити мух уві сні або вбивати їх означає, що наяву вас чекає наклеп, плітки і інтриги. Багато комах в мухоловке обіцяють вирішення даної ситуації в вашу користь.

Для дівчат такий сон передвіщає ускладнення відносин з коханою людиною.