Як вибрати гаманець чоловічий

Гаманець — це не тільки місце для зберігання грошей, але ще й своєрідна візитна картка, яка багато що може розповісти про вас оточуючим. І навряд чи видовище того, як ви витягуєте м\’яті купюри з засаленого старого гаманця, підніме вас високо в їхніх очах.

Вибір гаманця в багато чому залежить від стилю життя його власника: так класичний чоловічий гаманець в три згину більше підходить для чоловіка, який звик користуватися безготівковим розрахунком. Можна в нього покласти і кілька банкнот на випадок, якщо в магазині немає терміналу, але в основному в ньому знаходяться пара банківських карт, та ще найнеобхідніші документи невеликого розміру.

Більш місткий гаманець в два згини. Він для тих, хто звик користуватися і грошима, і кредитками: купюри тут складаються вдвічі, є відділення для дрібниці і прозорі кишеньки для водійського посвідчення. Такі гаманці найбільш популярні, завдяки тому, що підходять практично до будь-якого виду чоловічого одягу.

Елегантне портмоне виглядає найбільш аристократично. Напевно в такому гаманці є кілька «зелененьких» і банківська картка VIP-клієнта — таке, принаймні, створюється враження про власника дорогого гаманця у оточуючих. Купюри в ньому не мнуться і завжди зберігають акуратний вигляд. Портмоне чудово поєднується з класичними дорогими костюмами, але от у задню кишеню джинсів його запхнути навряд чи вдасться — це, мабуть, його єдиний недолік.

Важливий і матеріал, з якого зроблений гаманець. Зрозуміло, переважно всього натуральна шкіра, найчастіше теляча, але відрізняти її від шкірзамінників стає все складніше: адже навчилися вже навіть підробляти запах шкіри, так що, обнюхувати потенційну покупку марно.

А ось оглянути уважно не завадить, і при цьому приділити максимум уваги відкритим торцям: бачите там матерчату основу або стирчать тоненькі ниточки? Перед вами шкірзамінник — за якістю він іноді майже не поступається шкірі, але коштувати річ з дерматину повинна набагато менше ніж шкіряна. Зазвичай шкіряні вироби позначаються знаком, схожим на шкіру тварини, вироби зі штучної шкіри позначаються ромбиком.

Є й інші способи визначення натуральності шкіри, які годяться не тільки для гаманців, але і для інших шкіряних речей. Якщо продавець запевняє, що перед вами виріб з лакованої шкіри, подихайте на нього: на шкірі волога плямочка миттєво зникне, оскільки шкіра добре вбирає вологу, на дерматин воно буде помітно досить довго. Якщо шкіра нелакована, то можна капнути на неї водою: поверхня злегка потемніє, синтетика свій колір не змінить.

Про справжню ціну гаманця свідчить і якість блискавок, застібок: ніякого пластику, тільки метал, причому все зроблено міцно, ніде нічого не бовтається і не відривається.