Ital-Tecno пропонує різноманітне якісне обладнання за конкурентоспроможними цінами

З 1998 року наш інтернет-магазин «Італ-Техно» постачає українським споживачам високоякісне електротехнічне обладнання за розумними цінами. Наша продукція постачається від провідних італійських виробників, які вже довгий час здобули стійку репутацію. Завдяки прямим та тривалим партнерським зв’язкам ми можемо пропонувати різноманітні товари, які можна знайти за посиланням https://ital-tecno.com.ua/ на сайт компанії. Серед наших партнерів є такі відомі бренди, як Conductix, Baldi, Meta, ESAM, Canalplast, Tesar та інші.

Магазин Ital-Tecno поважає кожного свого клієнта і готовий надати допомогу у виборі необхідного товару. Для цього ви можете скористатися послугами нашого кваліфікованого експерта. Однак наші переваги не обмежуються лише цим, оскільки ми також пропонуємо:

  • вигідні ціни на продукцію високої якості;
  • прямі закупівлі обладнання з Італії без додаткових націнок;
  • швидку обробку замовлень;
  • гнучку систему знижок та бонуси;
  • можливість вибору недоступних на складі товарів, які ми спеціально замовимо для вас;
  • регулярні появи акцій.

Українські клієнти можуть не тільки придбавати товари у роздріб, але і робити оптові замовлення з додатковими перевагами. Ми забезпечуємо вигідні умови співпраці, уникнення посередників, надаємо гнучку систему знижок та консультації від персонального менеджера.

 

Методи оплати та можливість повернення продукції для вашого зручного використання

Покупці мають можливість розрахуватися за своє замовлення онлайн через сайт, використовуючи кредитні картки Visa та Mastercard будь-якого банку. Також доступні післяплати при огляді товару у відділенні пошти та безготівковий розрахунок. Наша компанія гарантує право на повернення товару протягом 14 днів за умови дотримання мінімальних вимог. Замовники можуть звернутися з запитом на повернення за допомогою спеціальної форми на нашому сайті.

Якщо вас цікавить оптове замовлення, ви можете розраховувати на додаткові знижки. Детальну інформацію щодо оптових закупівель можна знайти у відповідному розділі на офіційному сайті нашої компанії. Також маємо контактні номери телефонів. Звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину, і вони нададуть консультації з асортименту товарів, наявності, характеристик, та умов замовлення.

Клієнти, які регулярно користуються нашими послугами, мають можливість провести швидку реєстрацію на нашому сайті, надавши свої контактні дані. За кілька хвилин ви отримаєте доступ до особистого кабінету, де можете переглядати статус своїх замовлень та відстежувати історію своїх покупок. Зареєстрованим користувачам доступна програма нагородження бонусами та можливість отримання індивідуальних знижок.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *