Переваги використання лікувальних кормів Хіллс

На що звернути увагу під час вибору корму для собаки?

Дегідратований тваринний білок — сушений білок з м'яких тканин невідомих тварин, найімовірніше непридатних для харчування людини. Він подібний до м'ясного і м'ясо-кісткового борошна, але відрізняється набагато більшим вмістом білка. Я не стала б рекомендувати корм із вмістом дегідратованого білка, тому що це продукт глибокої переробки невідомої тваринної сировини сумнівної якості. Не сумніватись ви можете взагалі, якщо замовити лікувальний корм Хіллс в магазині Petko вот тут https://petko.com.ua/uk/suhoy-korm-dlya-sobak/c385/brend-values-oven-baked/.

Дегідратований білок не підходить тваринам, схильним до алергічних реакцій різні види їжі, оскільки точний склад невідомий. Для решти нічого особливо страшного в цьому немає: як джерело протеїну тваринні білки у будь-якому разі хороші. З іншого боку, якість дегідратованих білків теж може бути різною, але перевірити це з етикетки в принципі неможливо.

Якщо рослинний білок вказаний серед перших п'яти інгредієнтів корму, це означає, що він становить основу раціону. Введення рослинних білків до складу служить лише однієї мети – здешевити продукт, але при цьому не порушити нормативів вмісту білка. Деякі виробники пояснюють, що відбирають рослинні білки з максимальною засвоюваністю. Але як би вони не намагалися, такі білки засвоюються гірше за тварин – саме вони потрібні для м'ясоїдних. Я вважаю, що ізоляти та гідролізати не є корисним компонентом у складі кормів для тварин. У хорошому кормі мають бути лише якісні тварини джерела білка – м'ясо, птах, яйця, риба.

ЯКІ ДОБАВКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ?

Переходимо до детального аналізу складу. Багато суперпреміальних кормах відсутні консерванти, барвники. У дорогих кормах використовують натуральні ароматизатори (бульйони). Антиоксиданти та консерванти частіше використовуються у більш дешевих кормах, розберемо ці добавки докладніше.

Антиоксиданти (антиокислювачі)

Ці речовини перешкоджають процесу окиснення. Зазвичай під окисленням мається на увазі утворення реактивних форм кисню (РФК) – до них входять вільні радикали та пероксиди. Вони можуть викликати ушкодження клітинних компонентів – білків, ліпідів, ДНК. Для організму людини або тварини це може спричинити розвиток захворювань, у тому числі онкологічних, а для харчових продуктів – псування. Присутність антиоксидантів в їжі, як правило, націлена на збереження її властивостей, але в деяких випадках добавка надає певний захист від тих самих вільних радикалів і в організмі споживача.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *